Posjetio nas je biskup

Posjetio nas je biskup

pb034798U ponedjeljak, 3.studenog, našu je školu posjetio biskup Vlado Košić. Dočekali su ga školski zbor pod vodstvom nastavnika Dražena Mlakara i mali folkloraši pod vodstvom učiteljice Renate Jambrešić.

Zboraši su uz klavijature i violinu koju je svirala naša učenica 6. razreda Barbara Belinić otpjevali pjesmu „Božićni snovi“. Nakon pjesme jedna je učenica nižih razreda pročitala uvodnu riječ, ujedno i zahvalnicu biskupu što nas je posjetio.

Na uvodnu riječ nastavile su se pjesme i ples malih folkloraša uz pratnju harmonike: „Mali bratec Ivo i mala Marica“ te „Šećem, šećem drotičko“. Kad je završio kratki program dobrodošlice, biskup se zahvalio svim učenicima i učiteljima koji su pripremili svoje učenike za njegov dolazak.

Valentina Tadić, VII

pb034785

pb034791

Ostale fotografije možete pogledati ovdje.

Također možete pogledati i video klip.

undefined

Uživajte!!!

Trebate se prijaviti kako bi mogli napisati komentar.