Nova učenica u 3.b razredu

Nova učenica u 3.b razredu

Početak nove školske godine 3.B razred pamtit će dolaskom nove učenice u njihov razred.

Učenica Sara Roginić preselila je iz Osnovne škole Vugrovec gdje je pohađala drugi razred područne škole Kašina.

U kombinaciji su bila dva razreda, prvi i drugi. Svaki razred brojio je po tri učenika. Prelaskom u novu školu Saru je ugodno iznenadio broj učenika novog razreda koji broji 25.

Sara kaže da joj je u novoj školi jako lijepo jer ima više djece u razredu pa samim time i više prilike za igru i druženje te stjecanje novih prijateljstava ali da je jednako uživala i u staroj školi.

Antonija P. Sikirić