Sveti Nikola

Sveti Nikola

U cijelom svijetu posebno se obilježava blagdan svetoga Nikole, pa je tako bilo i u našoj školi.  Jedan je od omiljenijih kršćanskih svetaca , posebno mališanima. Zaštitnik je pomoraca, trgovaca, ribara.

U utorak, 6.12.2011. naši su učenici i učiteljice održali predstavu za učenike od prvog do četvrtog razreda B smjene. Predstava je najprije održana  u matičnoj školi, potom u Neuropsihijatrijskog bolnici „ Dr. Ivan Barbot“ i za mještane u Vatrogasnom domu Popovača.

Bilo je veselo, raspjevano i razigrano. Za sve učenike i djecu bili su pripremljeni pokloni.

Nakon pjesama, recitacija i igrokaza  stigao je i sveti Nikola. Srdačnim pljeskom i oduševljenjem učenici su ga pozdravili, zahvalili za slatkiše i obećali da će do idućeg susreta biti još bolji i poslušniji.

Mali novinari