Vjeronaučna olimpijada

Vjeronaučna olimpijada

Sigurno znate da postoji Zimska olimpijada, Ljetna olimpijada, Paraolimpijada…no jeste li znali da možete sudjelovati i na Vjeronaučnoj olimpijadi?
U Obrtničkoj školi u Sisku održalo se 27.01.2012. Županijsko natjecanje iz vjeronauka u kojem su sudjelovale četiri učenice naše škole: Karla Babić, Marija Bošnjak, Karla Prebeg i Matea Šarčević. Cure je na natjecanje vodio njihov mentor Danijel Markešić koji im je i pomagao u učenju kao i vjeroučiteljica Marina Čupić – Međimurec. Ostvarile su odlične rezultate, zauzele su četvrto mjesto u županiji i drugo mjesto u našem, Kutinskom dekanatu te tako prošle na biskupijsko natjecanje.

Zadovoljne olimpijke

Matea Šarčević 8.f