Likovna i liturgijska skupina

Likovna i liturgijska skupina

Kreativni smo

U našoj se školi možemo baviti zaista raznolikim aktivnostima. Već smo pisali o ekolozima, nogometašima, dramskoj skupini, a danas vas upoznajemo s likovnom i s liturgijskom skupinom.

U likovnoj skupini crtamo svim tehnikama.
Crteže radimo po blagdanima, godišnjim dobima ili po našoj volji.
U likovnoj skupini nam je zabavno i zanimljivo. Učiteljica Željka Čupić je jako dobra, pomaže nam i usmjerava nas u radu. Sastajemo se četvrtkom peti sat.

Paola Tija Tutić 4.b

Liturgijska skupina je nešto kao sat vjeronauka. Crtamo i radimo plakate te razgovaramo o Bogu i vjeri.
Liturgijsku skupinu vodi vjeroučiteljica Stanislava Brebrović, održava se svaki petak peti i šesti sat.
Radove izlažemo na panou u školskom hodniku.
Jako nam je zanimljivo jer je nešto novo i drugačije. Nadamo se da će nam se pridružiti još učenika.

Lorena Sikirić 4.b

Autor fotografija: Antonija Posarić – Sikirić