UPIS DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2012./2013.

AutorDarko Rakić

UPIS DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2012./2013.

Pozivaju se roditelji-skrbnici djece rođene 2005. i djece rođene 2006. godine koja do 1. travnja 2012. godine navršavaju šestu godinu života da dovedu djecu na liječnički pregled prema navedenom rasporedu.

DOKUMENTE KOJE JE POTREBNO DONIJETI NA LIJEČNIČKI PREGLED:

– važeću zdravstvenu iskaznicu – OIB djeteta
– zdravstveni karton dječjeg liječnika
– potvrdu liječnika stomatologa o pregledu
– laboratorijski nalaz hemoglobina

PREGLEDI DJECE OBAVLJAT ĆE SE U PROSTORU DOMA ZDRAVLJA POPOVAČA ZA:

      – OŠ POPOVAČA I PODRUČNE ŠKOLE POTOK, STRUŽEC, OSEKOVO, 

       VOLODER I GORNJA JELENSKA OD:

     -  16.04. DO 10.05. 2012. GODINE       PON I SRI OD 14-19 SATI
                                                                         UTO, ČET I PET OD 8 DO 15 SATI

POTREBNI DOKUMENTI ZA UPIS U PRVI RAZRED:

1. OIB djeteta
2. Potvrda da je dijete obavilo pregled kod školske liječnice
3. Za prijevremeni upis – Rješenje koje izdaje Gradski ured za obrazovanje,kulturu i šport

TERMINI TESTIRANJA DJECE TESTOM SPREMNOSTI ZA ŠKOLU (TSŠ)

* Predviđeno vrijeme testiranja je 45 min

Ponedjeljak 12.03.2012.           OŠ POPOVAČA

I grupa u 11h :

1. ANTONIO ŽAGAR
2. EMA JERKOVIĆ
3. LUKA JAGAREČEC
4. MARIJA JURIĆ
5. ROMANO PROLE

II. grupa u 11h :

1. LORENA VINCEK
2. LANA BUNČIĆ
3. DORA LENDVAJ
4. NIKA RUSAN
5. RENE NOHA

III. grupa u 15h :

1. VALENTINO GOLUBIĆ
2. LARA DUHOVIĆ
3. MAJA KRNJAJIĆ
4. SARA LJEVAKOVIĆ
5. TURK LARISA

Utorak 13.03.2012.                       OŠ POPOVAČA

I grupa u 11h :

1. LUKŠIĆ VEDRAN
2. FALETAR ANDREJ
3. MALEKOVIĆ PETAR
4. JURIŠIĆ PAULA
5. HREŠĆ DIJANA

II grupa u 11h :

1. BOŽIĆ MATEA
2. ČAUŠEVIĆ VANESSA
3. JAKOV BELETA
4. BORIS FRICKI
5. EUGEN PAVLIČEVIĆ

III. grupa u 15 h:

1. ELEONORA FRIDRIH
2. TONKA VNUČEC
3. EUGEN KRIZEL
4. PETRA HERCEG

SRIJEDA 14.03.2012.            OŠ POPOVAČA

I grupa u 11h :

1. VRABEC MANUELA
2. KABIĆ DARIO
3. REBIĆ RAFAEL
4. PLEŠE MARIO
5. MARKO ĆURĆIĆ
6. ANDRIŠ ELENA

II grupa u 11h :

1. GRUBER LUNA
2. GRUBER MATEO
3. PLEŠE ADRIANO
4. BOŠNJAK IVA
5. DRAGHIA ANDELON MARCEL
6. LORENA JANES
7. NOVAK DANIJEL

UTORAK 20.03.2012.                  PŠ STRUŽEC

I grupa u 9 h :

1. GABRIJELA BRLEKOVIĆ
2. KARMEN ROGIĆ
3. LOVRO PUTAR

Utorak 20.03.2012.                  PŠ OSEKOVO

I grupa u 10:30 h :

1. BORNA STAKOR
2. MARKO BABIĆ
3. FRAN OVČARIČEK
4. SAJKO GABRIJELA
5. CULJAK IVA

II grupa u 10:30 h :

1. RIČKO MIHAEL
2. TEO CEROVEC
3. LUKA MILAS
4. LEA HORVAT
5. LEON MALOVIĆ

SRIJEDA 21.03.2012.               PŠ VOLODER

I grupa u 11h :

1. IVA VINCAR
2. LUKA HRLIĆ
3. LARA KUNTIĆ
4. JOSIP PAČAREK
5. ANTONIO DANIČIĆ

II grupa u 11h :

1. FOFIĆ MARTINA
2. BIONDIĆ LUKA
3. MIŠKOVIĆ ANTONIO
4. DOLENČIĆ MARTA
5. LUBENJAK PATRICIJA

III grupa u 11h :

1. RADMAN PETAR
2. ŽNAJDER MARINA
3. BINGULA IVAN
4. JELIĆ IVAN
5. MIHINAC MATEJ

ČETVRTAK 22.03.2012.                    PŠ G. JELENSKA

I grupa u 10h :

1. JOSIPA PLEŠE
2. BORNA LOŽAR
3. HORVAT EMA
4. JOVANOVIĆ GORDANA
5. KOVAČEVIĆ IVAN

II grupa u 1Oh :

1. TOMAC MATIJA
2. JOVANOVIĆ GORAN
3. IVAN PELEGRIN

PETAK 23.03.2012.              PŠ POTOK

I grupa u 10h :

1. NIKA TKALEC
2. JOSIP ROC
3. ANTONIO KLEKOVEC
4. ANJA SANKOVIĆ
5. TUTIĆ MATEA

II grupa u 1Oh :

1. ČANČAR BONITA
2. GRUBEC TEA
3. JUKIĆ BARBARA
4. DEČMAN FRANKO
5. PREMERL LUKA

III grupa u 1Oh :

1. SVILKOVIĆ HELENA
2. IDŽAN FRAN
3. DEČMAN MATIJA
4. POKAS MARTINA
5. NIKA TKALEC
6. DANIJEL KAHLINA

Psihologinja: Dragica Visković

O autoru

Darko Rakić administrator

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

%d blogeri kao ovaj: