Prvašići u novoj školskoj godini

Prvašići u novoj školskoj godini

Mateo

Jedan od prvašića zove se Mateo. Ima 7 godina. Mateu se prvi tjedan škole jako svidio. Učitelj mu je Mladen Bago i kaže da nije strog.Mateo sjedi sa svojom sestrom Lunom. Najdraži predmet mu je likovni.

Tea Slovic, 4.B

Jakov

Prvašić kojeg sam ja intervjuirala zove se Jakov. On ima skoro 7 godina. U školi mu je dobro, najbolji prijatelj mu je Boris.
Najdraža igra mu je igra skrivača, a najdraža životinja vuk.
Jakov ima stariju sestru Saru koja ide u sedmi razred.

Bruna Križanić, 4.B

Lorena

Lorena Janes je djevojčica iz 1.b razreda. Ima 6 godina i živi u Popovači sa sestrom Paulom, majkom Martom i ocem Darijom.U školi joj je lijepo.
Njen učitelj je Mladen Bago.

Najbolji predmet joj je vjeronauk, a najbolja prijateljica Ema. Jako voli crtati.

Sara Roginić, 4.B

Dora

Dora Lendvaj je učenica 1.b razreda.Ima 7 godina, u školi joj je dobro.
Dorin najdraži predmet je priroda. Upoznala je nove prijatelje, a najbolja joj je Nika.

Karla Jurčić, 3.C

Nika

Jedna od prvašica zove se Nika Rusan. Nika ima stariju setru Anteu koja ide u 3.b razred.
Najdraži joj je predmet engleski.

Dora Lendvaj joj je najbolja prijateljica, a Eugen Krizl najbolji prijatelj.
U školi joj se jako sviđa.

Ria Štibrić, 3.B