Božićna priredba

Božićna priredba

O borovima, vilama, poklonima i mnogim drugim lijepim stvarima!

U Domu kulture 20. prosinca 2012. s početkom u 17 h održala se školska priredba uoči Božića. Glumili su i pjevali i mali i veliki. Od prvog do osmog razreda. Bilo je plesa, recitacija, igrokaza i pjesama. Bilo je borova , darova i pahuljica… Dramska grupa Martine Večerin predstavila se igrokazom „ Božićni poklon“. Učenici Nataše Gregurec i Marije Potočki predstavili su se plesovima i recitacijama „Tiha noć, sveta noć“. Učenici učiteljice Renate Jambrešić izveli su folklornu točku „Božićna čestitka“, a učenici Kristine Kardaš i Matee Bogović recitacije na njemačkom i engleskom jeziku.
Plesom su nas uveselili učenici predmetne nastave pod vodstvom Pine Žilić i Martine Šterijovski (Christhmass style).
Pjemu „Sretan Božić i godina nova“ pjevala je Lorena Sikirić, a pjesmu „Četiri adventske svijeće“ Marta Vnučec, Dijana Mrkšić, Laura Sikirić i Anamarija Butić.
Zbor i tamburaški orkestar izveli su pjesme Zdravo budi Mladi Kralju i Ljubav Božja zasjala.
Voditelji cijele priredbe (mali borovi ) bili su učenici petog razreda profesorice Martine Ivić.

Svi su se trudili, ali vrijedilo je jer je publike bilo puno i svi su otišli zadovoljni.

Dora Bičanić i Igor Kosić, 6.B