Novi broj Dječjeg sunca

Novi broj Dječjeg sunca

Drage čitateljice i čitatelji!

Po čemu ćete pamtiti ovu školsku godinu? Krenuli ste prvi put u školu? Zadnja Vam je u osnovnoj školi? Postali ste petaši? Bilo vam je zanimljivo na satu engleskog dok ste učili o Halloweenu? Osjećali ste se važno glumeći na priredbi povodom Božića? Bili ste uzbuđeni pri susretu sa Zlatkom Horvatom? Oduševili su vas novi nastavnici? Žalite za nastavnicima koji su otišli u mirovinu? …možda ste već nešto od toga zaboravili. Zato je tu novo Dječje sunce – da sve ostane zapisano i da se uvijek možete prisjetiti školskih dana. Mi, novinari, nastojali smo i ove školske godine biti oči i uši škole, promatrati, istraživati i bilježiti: športske uspjehe, modne trendove, događanja, razmišljanja. Pred vama je naš trud, odabrani tekstovi iz bilježnica naše novinarske ekipe. I malo više: i od vas smo tražili da nam kažete svoje mišljenje, da nam dopustite da vas uslikamo, da nam ustupite svoje literarne i likovne radove kako bismo sve to posložili, dodali boje, ukrasili i –tiskali! I zato hvala svim učenicima, učiteljima, stručnim suradnicima, svom osoblju škole i- jednoj mami. Na prekrasnim riječima kojima je s nama podijelila priču o svojim iznimnim sinovima. Krenite s nama, putujte, osvajajte svijet znanja i uživajte listajući naše zajedničko, 18. Dječje sunce.

Svi koji žele kupiti novi broj školskog časopisa Dječje sunce po cijeni od 10 kn trebaju se javiti svojim razrednicima.

Uredništvo