Dobrodošlica prvašićima

Dobrodošlica prvašićima

???????????????????????????????Prvog dana škole, 8.rujna 2014. u 9.15 h održana je priredba dobrodošlice za naše prvašiće. Okupljene učenike i roditelje prvo je pozdravio ravnatelj Dražen Mlakar, a zatim su stariji učenici pod vodstvom učiteljice Marije Potočki izveli igrokaz „Reumatični kišobran“ te se predstavili prigodnom recitacijom. Pedagoginja Biserka Krivošić prozvala je nove učenike naše škole pa su se oni sa svojim učiteljicama Renatom Jambrešić (A turnus) i Marijom Potočki (B turnus) zaputili u svoj razred. Omiljene učiteljice dobile su veliki pljesak i puno malih, zadivljenih pogleda. Poželimo novim učenicima puno sreće, uspjeha i lijepih trenutaka u našoj Osnovnoj školi Popovača!