ICT Curricula – počinjemo s novim pilotiranjem EU projekta

ICT Curricula – počinjemo s novim pilotiranjem EU projekta

ICTU ponedjeljak 27.10. u našoj školi održan je prvi radni sastanak tima za pilotiranje projekta ICT Curricula.

Glavni cilj projekta je osuvremeniti osnovnoškolski kurikul s jasno postavljenim ishodima učenja u međupredmetnoj temi informacijske i komunikacijske tehnologije u 8 predmeta (matematika, hrvatski jezik, fizika, povijest, geografija, kemija, biologija i strani jezik) u četiri osnovnoškolska razreda (5.-8.).

Na sastanku su uz tim koji vodi projekt prisustovali učitelji koji će provoditi pilotiranje u našoj školi. To su: Marcela Prebeg, Maja Loina, Dunja Mijović, Snježana Pavić, Martina Ivić, Martina Tutić, Manuela Kujundžić, Ivana Klišanin i Zvjezdana Martinec. Tehnička i inforamička podrška bi će im Darko Rakić.

Pilotiranje traje od početka 11 mjeseca do kraja 12 mjeseca 2014 godine.