Sjednica vijeća učenika

Sjednica vijeća učenika

PREDSTAVNICI RAZREDA POZORNO SLUŠAJU

U srijedu, 13. svibnja 2015. godine, održana je sjednica Vijeća učenika na temu novog Pravilnika o kućnom redu naše škole. Osim predstavnika većine razreda (članova Vijeća učenika), na sjednici je bio prisutan i dio tima zadužen za formiranje novog Pravilnika: psiholog Hrvoje Jelen, socijalna pedagoginja Martina Šterijovski i profesor tjelesne i zdravstvene kulture Damir Štimac. Navedeni tim predstavio je članovima Vijeća učenika sadržaj novog Pravilnika te detaljno pojasnio članke vezane za same učenike kao što su pravila i obveze ponašanja u odnosu učenik-škola. Tijekom izlaganja članovima Vijeća učenika data je mogućnost rasprave o pojedinim člancima i točkama. Na samom kraju učenici su mogli postavljati pitanja i davati svoje prijedloge u vezi novog Pravilnika. Zanimljivi prijedlozi učenika bili su vezani uz školsku uniformu, školske papuče, garderobne ormariće, glazbu za vrijeme odmora te mogućnosti prehrane u školskoj kuhinji.