Književni projekt za treće razrede

Književni projekt za treće razrede

Projektni dani - suradnja školske i mjesne knjižnice (3)Dana 2. lipnja 2015. godine u Knjižnici i čitaonici Popovača održan je projekt za treće razrede matične i područnih škola Osnovne škole Popovača. Razredi koji su sudjelovali podijelili su se u dvije grupe. Skupina učitelja Mladena Bage zvala se „Razbojnici“, a učiteljica Krunoslava Radauš predvodila je grupu pod nazivom „Sjene duhova“.

Grupe su imale zadatak da priču autorice Ane Đokić – Pongrašić pod nazivom „Kći dvorskog lutkara“ prezentiraju likovnim i glumačkim izražajem te kvizom u kojem su odgovarali na pitanja iz priče.

Radove je ocjenjivao žiri sastavljen od tri učenika 8. razreda. Rezultati su bili prilično ujednačeni, ali za nijansu je pobijedio tim „Razbojnika“.

Pobjednici su bili nagrađeni besplatnim godišnjim članstvom u knjižnici, a drugoplasirane „Sjene duhova“ besplatnim članstvom na šest mjeseci.

Svi su bili veseli i zadovoljni jer su na kreativan način iskoristili vrijeme u ugodnom zajedničkom društvu.

Diana Mišković, 6.d

Više na stranicama Knjižnice i čitaonice Popovača