Dan jabuka

Dan jabuka

12204274_10206943862851752_816209952_oDana 23. listopada 2015. godine u Područnoj školi Potok učenici su sa svojim učiteljicama obilježili Dan jabuka. Dan su proveli u raznim aktivnostima poput oblikovanja jabuka od kolaž papira, izrade bedževa, izrade plakata (vrste jabuka, izgled, hranjiva vrijednost i značaj), literarnog izričaja (pisanje sastavka Priče stare jabuke), kušaonice jabuka i degustacije kolača od jabuka.

Evo što su nam poručili:

„Lijepo smo se družili, ponešto i naučili, jeli fine kolače… Od srca zahvaljujemo vrijednim rukama koje su nam pomogle da nam naš mirisan Dan jabuka prođe u veselju.

učiteljica Lahorka Drčić, PŠ Potok