ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

m_DSC05182Već nekoliko godina za redom naša škola je domaćin Županijskog natjecaja iz povijesti. Ove godine natjecanje se održalo u utorak, 8. ožujka.

Na natjecanju su sudjelovali učenici diljem županije koji su ostvarili najbolji uspjeh na školskim natjecanjima, u kategorijama od 7. razreda osnovne škole do 2. razreda srednje škole.

Natjecatelji su dočekani pjevačkim zborom Osnovne škole Popovača pod vodstvom ravnatelja škole Dražena Mlakara i učitelja glazbene kulture Tomislava Brajdića.

Na natjecanju našu školu su predstavljali Ivan Škojo, Mihael Potočki, Iva Jurić, Patricija Rakidžija i Sara Roginić u kategoriji 7. razreda te Nika Šljubura, Klara Dolenčić i Kristijan Štefičić u kategoriji 8. razreda.

Nakon natjecanja sudionici su krenuli svojim kućama ponosni i s darovima koje su za njih ručno izradili članovi školske zadruge Jelenak.

Ana Grden, 7.d

Video: