UČENJE IZVAN UČIONICE

UČENJE IZVAN UČIONICE

Treći razredi u izvanučioničnom projektu

m_Tako je to bilo...Broj zajedničkih ostvarenja između gradske i školske knjižnice svake se godine povećava. Nakon kazališnih predstava, radionica,  predavanja, večeri poezije, izložaba, i ove godine smo ostvarili izvanučionični, multimedijalni, cjelodnevni projekt za treće razrede područnih i matične škole. Naglasak je bio na čitanju priče nakon kojega su učenici prema svojim zanimanjima pokazali svoj doživljaj u obliku crteža, plakata, glume, priče i kviza znanja.

Radost i kreativnost stvaranja opet je došla do izražaja i potvrdilo se kako djeca mogu mnogo u opuštenom i nesputanom okruženju.

Posebna ih radost obuzme družeći se uz sendviče, sokove i razgovor o proteklom stvaranju, što i kako su još mogli.

Važno je da su svi pobjednici, a posebno oni koji će svoju nagradu često koristiti napajajući se znanjem u Knjižnici i čitaonici Popovača koja je stalna potpora našim uspjesima i obrazovanju.

Zahvaljujemo im na bogatoj suradnji i domaćinstvu.

Više o projektu na : http://www.knjiznica-popovaca.hr/kviz-za-trece-razrede-6/