Međunarodno natjecanje Dabar

AutorZvijezdana Žigolić Južvak

Međunarodno natjecanje Dabar

daborvaskolaU razdoblju od 7. do 11. studenoga održano je Međunarodno natjecanje u računalnom razmišljanju Dabar. Natjecanje se u našoj školi održalo u kategorijama KiloDabar za učenike 5. i 6. razreda te MegaDabar za učenike 7. i 8. razreda. Zadatke su učenici okarakterizirali kao jako teške, no ipak su dva učenika uspjela ući u 10% najboljih učenika, svatko u svojoj kategoriji. To su Dorijan Lendvaj, učenik 7. razreda, koji je na razini države osvojio prvo mjesto te Mislav Barta, učenik 6. razreda, koji je osvojio odlično 5. mjesto. Bravo!

Zvijezdana Žigolić Južvak,

učiteljica informatike

http://www.ucitelji.hr/Naslovnica/Dabar/2016Dabar.aspx

O autoru

Zvijezdana Žigolić Južvak editor

%d blogeri kao ovaj: