Još jednom domaćini Croatian Makers lige

Još jednom domaćini Croatian Makers lige

m_dsc08806U utorak, 13. 12., u prostorijama naše škole održano je još jedno natjecanje u programiranju i vožnji robotića, mBotova. Našu školu tako su posjetili učenici iz OŠ Čazma, OŠ Josipa Kozarca (Lipovljani), OŠ braće Radića (Pakrac), OŠ Lipik, OŠ Ludina, OŠ Rajić, Robotičko – informatički klub Križ, te Modelarski centar Kutina. I naši učenici sudjelovali su na natjecanju i to u dvije kategorije: starija skupina (Dorijan Lendvaj, Luka Jagnjić, Danko Radman i Karlo Hajek) pod mentorstvom učitelja tehničke kulture Mire Matijaša, te mlađa skupina (Luna Gruber, Dora Lendvaj, Mato Gruber i Eugen Pavličević) pod mentorstvom učiteljice informatike, Zvijezdane Žigolić Južvak. Svi učenici su uspješno savladali postavljenu stazu u obliku božićnog drvca. Dašak atmosfere donosimo Vam u fotogaleriji.

Zvijezdana Žigolić Južvak, učiteljica informatike