Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta – raspored

AutorDarko Rakić

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta – raspored

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta

 

Prije upisa u prvi razred osnovne škole potrebno je provesti postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta.

Raspored utvrđivanja u matičnoj školi

 

Ponedjeljak, 27. 3. 2017. godine od 14.00 do 17.00 sati

  1. Eva Marković
  2. Lana Jagnjić
  3. Karla Miloš
  4. Arijana Križanec
  5. Vanja Jozić
  6. Mia Uremović
  7. Elizabeta Grden
  8. Vita Mišković
  9. Leona Martinić
  10. Dora Merzel

 

Utorak, 28. 3. 2017. godine od  9.00 do 12.00 sati

  1. Petra Košćal
  2. Lovro Košćal
  3. Laura Kudoz
  4. Roko Arnautović
  5. Danijela Markešić
  6. Ana Novak
  7. Ema Kocet
  8. Noa Miščančuk
  9. Jakov Trdenić

 

Srijeda, 29. 3. 2017. godine od  14.00 do 17.00 sati

  1. Karla Javorski
  2. Tara Pokas
  3. Noa Obranović
  4. Ivona Pavličević
  5. Mislav Jurčić
  6. Gabriela Štefan
  7. Robert Bunčić
  8. Petra Jelaš
  9. Karlo Prprek

 

Četvrtak, 30. 3. 2017. godine od 14.00 do 17.00 sati

  1. Kristijan Grubić
  2. Antonijo Grubić
  3. Gabrijel Sedak
  4. Ivan Devčić Galunić
  5. Lucas Haber
  6. Arian Murati
  7. Arijana Miletić
  8. Klara Šebalj
  9. Jakov Štrk

 

Petak, 31. 3. 2017. godine od 9.00 do 12.00 sati

  1. Dorijan Sopina
  2. Ena Rajter
  3. Zdravko Kabić
  4. Mihaela Draghia
  5. Franka Rafajac
  6. Romeo Roberto Hoher

 

U ČETVRTAK, 23. 3. 2017. od 14.00 do 17.00 sati vršit će se PREDBILJEŽBE djece polaznika 1. razreda koji nisu upisani u prvom terminu, a zakonski su obveznici polaska.  

                                                                       

Testiranje djece prijavljene za polazak u 1. razred područnih škola održat će se:

PŠ Voloder u ponedjeljak, 3. 4. 2017. godine od 14.00 do 17.00 sati

  • Ana Golubić
  • Fran Stipčić
  • Luka Jelaš
  • Mihael Štibrić
  • Leon Miša
  • Emanuel Šarčević
  • Patrik Mišković
  • Elena Turina
  • Vid Pačarek

 

PŠ Voloder  u utorak, 4. 4. 2017. godine 9.00  do  12.00 sati

  • Ivan Kutleša
  • Leona Vincar
  • Nika Petrović
  • Josip Vrabec
  • David Radman
  • Lovro Orlovski
  • Sara Tomac
  • Lea Orlovski
  • Tea Hegeduš

 

PŠ Osekovo u srijedu, 5. 4. 2017. godine od 9.00 do 11.30 sati

PŠ Stružec  u  četvrtak, 6. 4. 2017. godine od 8.30 do 10.00 sati

PŠ Potok u četvrtak, 6. 4. 2017. godine od 10.30 do 12.00 sati

PŠ Gornja Jelenska u petak, 7. 4. 2017. godine od 9.00 do 11.00 sati

                                                                             

Pedagoginja

                                                                      Amadea Izsing

O autoru

Darko Rakić administrator

Učitelj informatike u Osnovnoj školi Popovača

%d blogeri kao ovaj: