Likovna radionica u Starom trijemu

Likovna radionica u Starom trijemu

U petak,19. svibnja 2017. godine, učenici 3.b razreda bili su na likovnoj radionici u Starom trijemu. Likovnu radionicu organizirala je likovna udruga „Moslavački krug“ povodom Dana otvorenih vrata.

U Starom trijemu  ugostila su nas dva ljubazna gospodina i voditeljica Ivana. Mogli smo odabrati jednu od tri ponuđene likovne tehnike (slikanje pastelama, vodenim bojama ili temperama), a tema slikanja bilo je godišnje doba proljeće.

Nakon što smo naslikali naše radove, zajedno smo počistili radne stolove i  pospremili pribor.

Poslije zanimljivog i ugodnog timskog rada počastili smo se sokom, grickalicama i kolačima te zadovoljni pošli natrag u školu.

Kad smo se vratili u razred, učiteljica i asistentica naše radove su stavile na pano. Bili smo sretni i zadovoljni kada smo vidjeli svoje radove na panou.

Oduševio me ovaj događaj jer je bilo zanimljivo i neobično slikati u prirodi, a i promatrati koliko se svi trudimo da naši radovi budu različiti i originalni.

Nika Obranović, 3.b