Početak nove školske godine – informacije

Početak nove školske godine – informacije

Poštovani roditelji i draga djeco,

sukladno Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2017./2018., nastava u školskoj godini 2017./2018. počinje u ponedjeljak, 04. rujna 2017. godine.

Nastava za učenike od 2. do 8.razreda počinje za:

A turnus  u 7.30 sati.

B turnus  u 13.30 sati.

Učenici će prvog nastavnog dana dobiti raspored sati, raspored prostorija i detaljnije upute o početku školske godine.

Svečani doček učenika prvih razreda matične škole je 04. rujna 2017. u 9,00 sati, u područnim školama u 8,00 sati. Učenici prvih razreda taj dan ne trebaju nositi udžbenike.

Prvog nastavnog dana za učenike neće biti organizirana prehrana. Sljedećeg dana (utorak, 5.rujna) osigurana je u potpunosti prehrana za sve učenike škole koji će se hraniti.

Prijevoz za učenike je po ustaljenom rasporedu dovoza i odvoza.

Želimo Vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

Stručna služba