Unite the Nations u Oš Popovača

Unite the Nations u Oš Popovača

Dana 8.12.2017. održao se Time Project – Unite the Nations koje je započela organizacija UNESCO, a sada to organizira Kanada. U projektu je sudjelovalo 15-ak država iz cijelog svijeta. Projekt je organiziran u dva dijela. U prvom su dijelu učenici iz svih država morali drugoj državi postaviti pitanja na engleskom jeziku i ponuditi tri moguća odgovora.

U drugom su učenici sedmih i osmih razreda služeći se internetom tražili točne odgovore. Odgovarali su na pitanja iz Italije, Taiwana, Grčke, Češke, Poljske, Velike Britanije, Turske, Indije i mnogih drugih. Od 10:00 do 11:30
uspjeli su odgovoriti na sva pitanja. Tijekom ovog projekta učenici su se dobro zabavili i saznali mnogo zanimljivih pojedinosti o drugim državama.

Sara Kolić i Dina Jurić, 7.d