Županijsko natjecanje iz biologije

Županijsko natjecanje iz biologije

Lorena Doželenčić, učenica 7.a razreda sudjelovala je na županijskom natjecanju iz biologije. Koje je mjesto osvojila i kakvi su njeni dojmovi s natjecanja, pročitajte u nastavku.

Županijsko natjecanje iz biologije održalo se 12. ožujka 2018. u OŠ Dragutina Tadijanovića u Petrinji. Natjecanje se provodilo u 7. i 8. razredima osnovne škole i svim razredima srednje škole. U kategoriji 7. razreda natjecalo se 15 učenika. Moja mentorica bila je Tamara Đurđević Filipović. Natjecanje je otvorio Davor Miholjević. Nakon pisanja ispita, imali smo slobodno vrijeme (gledanje filma, šetnja, aktivnosti u dvorani). U 14 sati bilo je proglašenje, a ja sam osvojila 9. mjesto. Mislim da je natjecanje, osim za pokazivanje znanja, izvrsno okruženje i za upoznavanje novih prijatelja.

Lorena Doželenčić, 7.a