Budi što želiš – maškare 2020.

AutorMaja Bezuk

Budi što želiš – maškare 2020.

I ove godine maškare su svratile u OŠ Popovača. U utorak 25. veljače u našoj školi mogli ste vidjeti razne vesele i kreativne maske. Bilo je svakakvih maski, od vještica, klauna, princeza, mački, mimičara do vatrogasaca, doktora i učitelja. Maškarani dan je jedan od najveselijih dana u godini, pa je tijekom cijeloga dana u našoj školi vladalo šarenilo, smijeh i zabava. Kako uz dobru zabavu, uvijek ide i dobra hrana, tako je naš ravnatelj nakon drugoga sata sve učenike pozvao u blagovaonicu na fine čokoladne krafne kako bismo se zasladili! Tako su prošle još jedne maškare u našoj školi, a nagodinu se nadamo još zabavnijim uz krafne, ples i nagrade.

Najbolje bi bilo da pogledate našu galeriju fotografija i uživate u našim kreativnim idejama!

Gabi Ložar, učenica 6. a razreda

Učenici nižih razreda OŠ Popovača, odjeveni u šarene, vesele, ali i strašne maske prošetali su užim gradskim središtem u pratnji svojih učitelja. Bilo je tu vila, vještica, princeza, policajaca, kauboja, klaunova, coronavirusa. Na tradicionalnom Popovačkom urnebesnom karnevalu koji je održan 22. veljače 2020. sudjelovali su i učenici 3.a razreda naše škole koji su osvojili 2. nagradu u kategoriji grupne dječje maske.

Maja Bezuk editor