Obavijest o izvođenju nastave

AutorMaja Bezuk

Obavijest o izvođenju nastave

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u ponedjeljak će svi učenici OŠ imati mogućnost pratiti nastavu na televiziji.

Razredna nastava na HRT 3 Škola na Trećem, a učenici predmetne nastave na Sportskoj televiziji.

UČENICI OD 1. – 4. RAZREDA

Raspored prikazivanja Škole na Trećem HRT 3

razred termin
1. razred OŠ 8 – 10 h
2. razred OŠ 10 – 12.30 h
3. razred OŠ 13 – 16 h
4. razred OŠ 16 – 19 h

Od srijede razrednici od 1. –  4. razreda  roditeljima će slati materijale za vježbanje.

Svi materijali Škole na Trećem bit će dostupni i na zahtjev i na Youtubeu.

UČENICI OD 5. – 8. RAZREDA

U ponedjeljak gledaju nastavu na Sportskoj televiziji i testiraju virtualni razred s razrednikom.

U utorak gledaju nastavu na SPTV i testiraju virtualni razred s razrednikom i predmetnim nastavnicima, idu u virtualni razredi slijede upute razrednika i predmetnih nastavnika.

Raspored prikazivanja Sportska televizija (SPTV):

razred termin predmeti
5. razred OŠ 8 – 9.30 h MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM
6. razred OŠ 9.30. – 10.45 h POV, MAT, PRI, ENG, NJEM
7. razred OŠ 10.45 – 11.50 h MAT, HRV, BIO, GEO
8. razred OŠ 11.50 – 12.45 h HRV, MAT, BIO, ENG, NJEM

Od srijede razrednici daju u virtualnim razredima učenicima raspored i obavijesti, predmetni nastavnici daju aktivnosti i zadatke.

RODITELJI

Ako učenik nije bio aktivan cijeli dan u virtualnom razredu, svoj izostanak treba opravdati razredniku.

S ciljem zaštite zdravlja djece, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine obustavljaju se sve aktivnosti vezane uz upis djece u I. razred osnovne škole.

Molimo vas da pratite upute o virtualnim učionicama na mrežnoj stranici OŠ Popovača.

Ravnatelj

Dražen Mlakar