AutorMaja Bezuk

Poštovani roditelji i dragi učenici,

nastava će se od srijede, 18.3.2020. odvijati na sljedeći način:

Učenici od 1. do 4. razreda prate nastavu putem programa HRT3, a učitelji će roditeljima slati upute i nastavne materijale za daljnji rad.

Učenici od 5. do 8. razreda prate nastavu u svojim virtualnim učionicama Office 365 – Microsoft Teams. Nastava će se odvijati prema uobičajenom školskom rasporedu s početkom u 7.30 h. Učenici ne trebaju biti cijelo vrijeme online u učionicama. Zadatke i aktivnosti rješavaju tijekom dana ili kako već predmetni učitelj naznači.

Imajte na umu da će svaki oblik neprimjerene komunikacije unutar virtualne učionice biti zabilježen te je, u skladu s time, učeniku moguće izreći i odgovarajuću pedagošku mjeru. Podsjećamo vas i da je vaša obaveza kao učenika redovito pohađati nastavu, odgovorno izvršavati svoje školske obaveze te ispunjavati upute učitelja, stručnih suradnika i ravnatelja. To znači da ste i u ovom periodu održavanja online nastave dužni svakodnevno (izuzev vikenda) biti aktivni unutar virtualne učionice te se truditi pravovremeno izvršavati sve svoje obaveze, aktivnosti i zadatke koje dobivate od učitelja. Svaka neaktivnost učenika koja traje duže od 24 sata (izuzev vikenda) vodi se kao izostanak s nastave te ga je potrebno opravdati.

Svima vam želimo puno uspjeha u izvršavanju vaših školskih obaveza putem online nastave te se nadamo će vam ovakav oblik rada biti zanimljiv i poučan!

Za postavljanje mobilne mreže na tablet uređaje pratite ove upute:

Upute za podešavanje APN (Access Point Name) postavki – SIM kartice

Ravnatelj