Kontakt

Podaci o školi

???????????????

Adresa: Vinogradska 15, 44317 Popovača

Županija: Sisačko – moslavačka

Ravnatelj škole: Dražen Mlakar

E-mail (tajništvo – ravnatelj): os-popovaca@sk.t-com.hr, ured@os-popovaca.skole.hr

Mrežna stranica: www.os-popovaca.skole.hr

Službena Facebook stranica OŠ Popovačahttps://www.facebook.com/ospopovaca

Twitter profil: @Os_Popovaca

Matični Broj: 03327906

OIB: 59315369479

Šifra škole: 03-195-001

Broj učenika: 882

Broj djelatnika: 92

Telefonski brojevi

044 – 637 – 260  – ravnatelj

044 – 637 – 261 – knjižnica

044 – 637 – 262 – zbornica

044 – 637 – 263 – psiholog

044 – 637 – 264 – pedagog i defektolog

044 – 637 – 265 – računovodstvo

044 – 637 – 266 – tajništvo

044 – 637 – 267 – blagajna

044 – 637 – 268 – kuhinja

044 – 637 – 269 – fax

 

Elektroničke adrese po aktivima i školama

Prilikom slanja na pojedinu adresu elektronička pošta dolazi svima koji su u toj grupi (učitelji)

email

Svi djelatnici OŠ Popovača – popovaca@os-popovaca.hr

Stručna služba – strucnasluzba@os-popovaca.hr

Pedagog – pedagog@os-popovaca.hr

Blagajnik – blagajnik@os-popovaca.hr

Računovodstvo – racunovodstvo@os-popovaca.hr

Knjižnica – knjiznica@os-popovaca.hr

Razredna nastava – razredna@os-popovaca.hr

Predmetna nastava – predmetna@os-popovaca.hr

Povijest – povijest@os-popovaca.hr

Fizika –  fizika@os-popovaca.hr

Biologija  i Priroda i društvo – priroda@os-popovaca.hr

Tehnička kultura – tehnicki@os-popovaca.hr

Tjelesno zdravstvena kultura – tjelesni@os-popovaca.hr

Vjeronauk – vjeronauk@os-popovaca.hr

Geografija – geografija@os-popovaca.hr

Matematika –  matematika@os-popovaca.hr

Hrvatski jezik – hrvatski@os-popovaca.hr

Informatika – informatika@os-popovaca.hr

Glazbena kultura – glazbeni@os-popovaca.hr

Kemija – kemija@os-popovaca.hr

Engleski jezik – engleski@os-popovaca.hr

Njemački jezik – njemacki@os-popovaca.hr

Likovna kultura – likovni@os-popovaca.hr

Područna škola Osekovo – ps-osekovo@os-popovaca.hr

Područna škola Voloder – ps-voloder@os-popovaca.hr

Područna škola Gornja Jelenska – ps-gornjajelenska@os-popovaca.hr

Područna škola Potok – ps-potok@os-popovaca.hr

Područna škola Stružec – ps-struzec@os-popovaca.hr