Školska natjecanja

ŠKOLSKA NATJECANJA 2017.

 

FIZIKA (školsko i općinsko natjecanje)

Učenik Razred Mjesto Mentor
Donatela Rožić 8. 1. Ivana Klišanin

TEHNIČKA KULTURA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Bruna Križanić 8. 1. Darko Rakić
Leticija Iverović 8. 2. Darko Rakić
Sara Roginić 8. 3. Darko Rakić
Laura Moštak 6. 4. Darko Rakić
Josip Acel 6. 5. Darko Rakić
Laura Tečec 6. 6. Darko Rakić
Jana Filipčić 8. 7. Darko Rakić
Sara Vuković 8. 8. Darko Rakić
Benjamin Barbarić 8. 1. Miro Matijaš
Edi Hršak 8. 2. Miro Matijaš
Patrik Turina 8. 2. Miro Matijaš

 

POVIJEST

Učenik Razred Mjesto Mentor
Mihael Potočki 8. 1. Natalija Budetić
Ivan Škojo 8. 1. Natalija Budetić
Iva Jurić 8. 2. Natalija Budetić
Sara Roginić 8. 3. Natalija Budetić
Ana Kocet 8. 4. Manuela Kujundžić
Fran Petrović 7. 1. Manuela Kujundžić
Dino Gmaz 7. 2. Manuela Kujundžić
Adriano Faletar 7. 3. Manuela Kujundžić
Josip Dolenčić 7. 4. Manuela Kujundžić
Josip Iličić 7. 5. Manuela Kujundžić
Terezija Žagar 7. 6. Manuela Kujundžić
Leonardo Briševac 7. 7. Manuela Kujundžić
Lucija Žilić 7. 8. Natalija Budetić
Ana Jukić 7. 9. Natalija Budetić
David Grgić 7. 10. Natalija Budetić
Petra Bastalec 7. 11. Natalija Budetić
Tamara Krifka 7. 12. Manuela Kujundžić
Magdalena Cvetić 7. 13. Natalija Budetić
Lorena Jurišić 7. 14. Manuela Kujundžić

 

KEMIJA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorijan Lendvaj 7. 1. Martina Žatečki
Sara Roginić 8. 1. Martina Žatečki
Bruna Križanić 8. 2. Martina Žatečki

HRVATSKI JEZIK

Učenik Razred Mjesto Mentor
Karla Jurić 7. 1. Nikolina Petranović
Adriano Faletar 7. 2. Martina Ivić
Magdalena Cvetić 7. 3. Sanja Kos
Zvonimir Barta 7. 3. Nikolina Petranović
Marina Marković 7. 4. Sanja Kos
Ante Jelić 7. 5. Martina Ivić
Marko Pavličević 7. 6. Sanja Kos
Martina Marijan 7. 7. Martina Ivić
Petra Bastalec 7. 8. Sanja Kos
Ana Jukić 7. 9. Nikolina Petranović
David Grgić 7. 10. Sanja Kos
Patricia Rakidžija 8. 1. Kristina Jalšić
Iva Kos 8. 2. Sanja Kos
Marta Vnučec 8. 3. Sanja Kos
Ivona Lovrić 8. 4. Sanja Kos
Ana Kocet 8. 5. Sanja Kos

BIOLOGIJA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Patricia Rakidžija 8. 1. Tamara Đurđević Filipović
Ivona Dečman 8. 2. Asifa Štibrić
Iva Jurić 8. 3. Asifa Štibrić
Sara Roginić 8. 4. Asifa Štibrić
Mihael Potočki 8. 5. Asifa Štibrić
Lovro Ivić 8. 5. Tamara Đurđević Filipović
Karlo Šalata 8. 5. Tamara Đurđević Filipović
Filip Pavrlišak 8. 6. Asifa Štibrić

 

MATEMATIKA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Iva Kocet 4. 1. Željka Šimić
Gabrijel Petreković 4. 2. Željka Šimić
Dora Lendvaj 5. 1. Marcela Prebeg
Ivan Bingula 5. 2. Zvjezdana Martinec
Marina Žnajder 5. 3. Zvjezdana Martinec
Nika Tkalec 5. 4. Marcela Prebeg
Josipa Pleše 5. 5. Zvjezdana Martinec
Josip Roc 5. 6. Marcela Prebeg
Antonio Mišković 5. 7. Zvjezdana Martinec
Franko Dečman 5. 8. Marcela Prebeg
Antonio Klekovec 5. 9. Marcela Prebeg
Larissa Turk 5. 10. Zvjezdana Martinec
Tea Grubec 5. 10. MarcelaPrebeg
Borna Ložar 5. 12. Zvjezdana Martinec
Lana Dujić 6. 1. Josipa Blažević
Josip Prebeg 6. 2. Josipa Blažević
Mislav Barta 6. 2. Josipa Blažević
Ana Šarčević 6. 4. Maja Loina
Maja Ratkajec 6. 5. Josipa Blažević
Laura Gojšić 6. 6. Maja Loina
Dorijan Lendvaj 7. 1. Zvjezdana Martinec
Petra Bastalec 7. 2. Josipa Blažević
Adriano Faletar 7. 3. Zvjezdana Martinec
Marko Pavličević 7. 4. Josipa Blažević
Emanuel Petreković 7. 5. Josipa Blažević
Lorena Jurišić 7. 6. Zvjezdana Martinec
David Grgić 7. 7. Josipa Blažević
Karlo Jurić 7. 8. Josipa Blažević
Karlo Jerković 7. 8. Josipa Blažević
Matej Karić 7. 10. Zvjezdana Martinec
Ivona Dečman 8. 1. Marcela Prebeg
Patricia Rakidžija 8. 2. Maja Loina
Filip Pavrlišak 8. 3. Marcela Prebeg
Ivan Škojo 8. 3. Marcela Prebeg
Sara Roginić 8. 3. Marcela Prebeg

 

ENGLESKI JEZIK

Učenik Razred
Mjesto
Mentor
Bruna Križanić 8. 1.  Dunja Mijović
 Karlo Šalata  8. 2. Snježana Pavić
 Marija Pleše 8. 3. Dunja Mijović
 Benjamin Barbarić 8. 4. Snježana Pavić
 Edi Hršak 8. 5. Snježana Pavić

 

GEOGRAFIJA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dora Lendvaj 5. 1. Bosiljka Krešo
Ivan Bingula 5. 2. Ivana Bobinac-Culović
Tonka Vnučec 5. 3. Ivana Bobinac-Culović
Antonio Mišković 5. 4. Ivana Bobinac-Culović
Antonio Žagar 5. 4. Ivana Bobinac-Culović
Jelena Sučić 6. 1. Bosiljka Krešo
Sara Kolić 6. 2. Bosiljka Krešo
Dorijan Lendvaj 7. 1. Bosiljka Krešo
Adriano Faletar 7. 2. Ivana Bobinac-Culović
Martina Marijan 7. 3. Ivana Bobinac-Culović
Dino Gmaz 7. 4. Bosiljka Krešo
David Grgić 7. 5. Bosiljka Krešo
Iva Grbavac 7. 6. Ivana Bobinac-Culović
Leonardo Briševac 7. 7. Bosiljka Krešo
Enea Jurec 7. 8. Ivana Bobinac-Culović
Mihael Potočki 8. 1. Bosiljka Krešo
Lovro Ivić 8. 2. Ivana Bobinac-Culović

 

INFORMATIKA

Učenik Razred
Mjesto
Kategorija Mentor
Dora Lendvaj 5. 1. Logo Zvijezdana Žigolić Južvak
Dia Pleše 6. 1. Logo Zvijezdana Žigolić Južvak
Dorijan Lendvaj 7. 1. Logo Darko Rakić
Benjamin Barbarić 8. 1. Osnove informatike Zvijezdana Žigolić Južvak
Karlo Šalata 8. 2. Osnove informatike Zvijezdana Žigolić Južvak
Donatela Rožić 8. 3. Osnove informatike Zvijezdana Žigolić Južvak
Dora Lendvaj 5. 1. Algoritmi  C++ Zvijezdana Žigolić Južvak
Dorijan Lendvaj 7. 1. Algoritmi C++ Darko Rakić

 

ŠKOLSKA NATJECANJA 2016.

 

BIOLOGIJA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Mateo Perestegi 8. 1. Tamara Đurđević Filipović
Dario Šaka 8. 2. Tamara Đurđević Filipović
Marino Grbavac 8. 3. Tamara Đurđević Filipović
Dorian Lacković 8. 4. Asifa Štibrić
Filip Šimić 8. 5. Asifa Štibrić
Anamarija Prebeg 8. 6. Asifa Štibrić
Dario Faletar 8. 7. Tamara Đurđević Filipović
Patricia Rakidžija 7. 1. Tamara Đurđević Filipović

 

TEHNIČKA KULTURA

Učenik Razred Kategorija Mjesto Mentor
Dorijan Lendvaj 6. 91 1 Miro Matijaš
Luka Bencek 8. 93 1
Mario Novačić 8. 93 1
Dario Šaka 8. 94 1
Filip Belet 8. 94 1
Josip Acel 5. 85  1
Mario Bogdanić 5. 85  2
Bruno Pačarek 5. 85  2
Josip Vincar 5. 85  3
Luka Jagnjić 5.  85  4
Luka Cvetojević 6.  86  1
Josip Dolenčić 6.  86  2
Valentina Obranović 6.  86  3
Lorena Jurišić 6.  86  4
Fran Petrović 6.  86  5
Antonio Pranjić 6.  86  6
Filip Šimić 8.  89  1
Filip Jukić  8.  89  2
Teo Miljak  8.  89  3
Karlo Premrl  8.  89  4
Dina Jurić  5.  92  1
Leticija Iverović  7.  92  2
Bruna Križanić  7.  92  3
Ivan Nikolić  7.  92  3
Sara Vuković  7.  92  4
Laura Moštak  5.  92  5
Sara Roginić  7.  92  6
Ana Grden  7.  92  7

POVIJEST

Učenik Razred Mjesto Mentor
Iva Jurić 7. 1. Natalija Budetić
Mihael Potočki 7. 2. Natalija Budetić
Ivan Škojo 7. 3. Natalija Budetić
Sara Roginić 7. 3. Natalija Budetić
Patricia Rakidžija 7. 4. Manuela Kujundžić
Laura Bulatović 7. 5. Natalija Budetić
Ana Kocet 7. 6. Manuela Kujundžić
Nika Šljubura 8. 1. Manuela Kujundžić
Marino Grbavac 8. 2. Manuela Kujundžić
Kristijan Štefičić 8. 3. Manuela Kujundžić
Klara Dolenčić 8. 4. Manuela Kujundžić
Karlo Andlar 8. 5. Manuela Kujundžić
Filip Šimić 8. 6. Natalija Budetić
Karlo Moravski 8. 7. Natalija Budetić
Mateo Perestegi 8. 8. Manuela Kujundžić
Anamarija Prebeg 8. 9. Natalija Budetić
Filip Jukić 8. 10. Natalija Budetić

HRVATSKI JEZIK

Učenik Razred Mjesto Mentor
Patricia Rakidžija 7. 1. Martina Tutić
Ivan Škojo 7. 2. Lucija Vlahov
Mihael Potočki 7. 3. Lucija Vlahov
Ivo Žilić 7. 3. Lucija Vlahov
Sara Vuković 7. 4. Lucija Vlahov
Ivona Dečman 7. 5. Lucija Vlahov
Iva Jurić 7. 6. Lucija Vlahov
Karlo Šalata 7. 7. Nikolina Petranović
Filip Jukić 8. 1. Lucija Vlahov
Antonela Ratkajec 8. 2. Lucija Vlahov
Karlo Moravski 8. 3. Lucija Vlahov
Sara Kramarić 8. 3. Lucija Vlahov
Marina Macan 8. 4. Lucija Vlahov

 

NJEMAČKI JEZIK

Učenik Razred Mjesto Mentor
Karlo Andlar 8. 1. Kristina Kardaš
Dorian Lacković 8. 2. Kristina Kardaš
Karlo Moravski 8. 3. Kristina Kardaš

 

GEOGRAFIJA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Lorena Doželenčić 5. 1. Bosiljka Krešo
Dina Jurić 5. 2. Bosiljka Krešo
Josip Prebeg 5. 3. Bosiljka Krešo
Mislav Barta 5. 4. Bosiljka Krešo
Dorijan Lendvaj 6. 1. Bosiljka Krešo
Martina Marjan 6. 2. Ivana Bobinac-Culović
Ante Jelić 6. 3. Ivana Bobinac-Culović
Leonardo Briševac 6. 4. Ivana Bobinac-Culović
Kristijan Tutić 6. 5. Ivana Bobinac-Culović
Terezija Žagar 6. 6. Ivana Bobinac-Culović
Tamara Krifka 6. 7. Ivana Bobinac-Culović
Mihael Potočki 7. 1. Bosiljka Krešo
Patricia Rakidžija 7. 2. Ivana Bobinac-Culović
Filip Šimić 8. 1. Bosiljka Krešo
Kristijan Štefičić 8. 2. Ivana Bobinac-Culović

FIZIKA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Beleta 8. 1. Ivana Klišanin
Dario Faletar 8. 2. Ivana Klišanin

MATEMATIKA

4.RAZRED

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dora Lendvaj 4. 1. Mladen Bago
Lara Kuntić 4. 2. Martina Klanjčić
Martina Žnajder 4. 3. Martina Klanjčić
Marta Dolenčić 4. 4. Martina Klanjčić
Nika Tkalec 4. 5. Lahorka Drčić
Josip Roc 4. 6. Lahorka Drčić
Antonio Mišković 4. 7. Martina Klanjčić

5. RAZRED

Učenik Razred Mjesto Mentor
Lana Dujić 5. 1. Josipa Blažević
Fran Mihelčić 5. 2. Maja Loina
Josipa Bijelić 5. 3. Maja Loina
Dina Jurić 5. 4. Josipa Blažević
Tin Cindrić 5. 5. Maja Loina
Mislav Barta 5. 6. Josipa Blažević
Marija Đudarić 5. 7. Maja Loina
Ana Bešker 5. 8. Maja Loina
Dorian Faletar 5. 9. Maja Loina
Ana Šarčević 5. 10. Maja Loina
Josip Prebeg 5. 11. Josipa Blažević
Lukas Merkaš 5. 12. Maja Loina

6. RAZRED

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorijan Lendvaj 6. 1. Zvjezdana Martinec
Petra Bastalec 6. 2. Josipa Blažević
Zvonimir Barta 6. 3. Danijel Pavrlišak
Lorena Jurišić 6. 4. Zvjezdana Martinec
Terezija Žagar 6. 5. Zvjezdana Martinec
David Grgić 6. 6. Josipa Blažević
Karlo Jerković 6. 7. Josipa Blažević
Karlo Jurić 6. 8. Josipa Blažević
Tamara Krifka 6. 9. Zvjezdana Martinec
Adriano Faletar 6. 10. Zvjezdana Martinec

7. RAZRED

Učenik Razred Mjesto Mentor
Patricija Rakidžija 7. 1. Maja Loina
Ivan Škojo 7. 2. Marcela Prebeg
Sara Roginić 7. 3. Marcela Prebeg
Ivona Dečman 7. 4. Marcela Prebeg
Donatela Rožić 7. 5. Maja Loina
Filip Pavrlišak 7. 6. Marcela Prebeg

8. RAZRED

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Beleta 8. 1. Zvjezdana Martinec
Marino Grbavac 8. 2. Zvjezdana Martinec
Mateo Perestegi 8. 3. Zvjezdana Martinec
Dario Faletar 8. 4. Zvjezdana Martinec
Mario Novačić 8. 5. Marcela Prebeg
Antonela Lisjak 8. 6. Zvjezdana Martinec
Matija Kajgana 8. 7. Zvjezdana Martinec
Filip Šimić 8. 8. Marcela Prebeg
Boris Mišković 8. 9. Zvjezdana Martinec
Dario Šaka 8. 10. Zvjezdana Martinec

ENGLESKI JEZIK

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorian Lacković 8. 1. Dunja Mijović
Filip Beleta 8. 2. Marija Brlek
Nika Šljubura 8. 3. Marija Brlek
Filip Jukić 8. 4. Dunja Mijović
Damir Randić 8. 5. Marija Brlek
Lorena Sikirić 8. 5. Dunja Mijović
Ivor Pleše 8. 6. Dunja Mijović
Karlo Moravski 8. 7. Dunja Mijović

VJERONAUK

Učenik Razred Mjesto Mentor
Karlo Jurić 6. 1. Danijel Markešić; Davor
Ivan Nikolić 7. 2. Danijel Markešić
Ante Šarčević 8. 3. Danijel Markešić
Emanuel Petreković 6. 4. Danijel Markešić

INFORMATIKA

LOGO

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dia Pleše 5. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Kolinda Pleše 5. 2. Zvijezdana Žigolić Južvak
Natali Rožić 5. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak
Dorijan Lendvaj 6. 1. Darko Rakić; Vlado Lendvaj
Filip Beleta 8. 1. Zvijezdana Ž. J.; Dražen Beleta
Mario Novačić 8. 2. Darko Rakić
Dario Šaka 8. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak

C++

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorijan Lendvaj 6. 1. Darko Rakić; Vlado Lendvaj
Filip Beleta 8. 1. Zvijezdana Ž. J.; Dražen Beleta
Mario Novačić 8. 2. Darko Rakić; Vlado Lendvaj
Dario Šaka 8. 2. Zvijezdana Ž. J.; Vlado Lendvaj

  OSNOVE INFORMATIKE

Učenik Razred Mjesto Mentor
Marino Grbavac 8. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Nika Šljubura 8. 2. Zvijezdana Žigolić Južvak
Paola Tija Tutić 8. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak
Filip Jukić 8. 4. Zvijezdana Žigolić Južvak
Dorian Lacković 8. 5. Zvijezdana Žigolić Južvak
Dario Faletar 8. 6. Zvijezdana Žigolić Južvak
Nola Kocet 8. 7. Zvijezdana Žigolić Južvak

ŠKOLSKA NATJECANJA 2015. 

VJERONAUČNA OLIMPIJADA – školsko

Učenik Razred Mjesto Mentor
Sara Vuković, Ante Šarčević, Karlo Jurić, Ivona Markotić 6., 7., 5., 5. 23. Danijel Markešić

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Michael-Ivan Pelegrin 8.  1. Tamara Đurđević Filipović
 Igor Kosić 8. 2. Asifa Štibrić
 Lovro Parić Ivičić 8. 3.  Tamara Đurđević Filipović
 Monika Kadak 8. 4. Tamara Đurđević Filipović
 Dora Bičanić 8. 5. Asifa Štibrić
 Lora Balog 8. 6. Asifa Štibrić
 Matea Mikulić 8. 7. Asifa Štibrić
 Lea Kovačić 8. 8. Tamara Đurđević Filipović
 Adrijano Ričko 8. 9. Asifa Štibrić
 Anamarija Maranić 8. 10. Asifa Štibrić
 Zvonimir Sučić 8. 10.  Asifa Štibrić
 Dorotea Sabo 8. 11. Asifa Štibrić
 Nikolina Pavličević 8. 11. Asifa Štibrić
Valentina Golomboš 8. 12. Asifa Štibrić
Lana Antoliš 7. 13. Asifa Štibrić

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE

 

Učenik Razred Kategorija Mjesto Mentor
Ante Jelić 5. maketarstvo i modelarstvo 1. Miro Matijaš
Fran Petrović 5. maketarstvo i modelarstvo 2. Miro Matijaš
Sanja Mišković 5. maketarstvo i modelarstvo 3. Miro Matijaš
Gabrijela Erdelj 5. maketarstvo i modelarstvo 4. Miro Matijaš
Edi Hršak 6. graditeljstvo 1. Miro Matijaš
Gabrijela Filipović 6. graditeljstvo 2. Miro Matijaš
Sara Acel 6. graditeljstvo 3. Miro Matijaš
Filip Šimić 7. obrada materijala 1. Miro Matijaš
Filip Jukić 7. obrada materijala 2. Miro Matijaš
Karlo Premrl 7. obrada materijala 3. Miro Matijaš
Igor Kosić 8. elektrotehnika 1. Miro Matijaš
David Kovačević 8. elektrotehnika 2. Miro Matijaš
Josip Nikolić 8. elektrotehnika 3. Miro Matijaš
Michael-Ivan Pelegrin 8.  elektronika  1. Miro Matijaš
Anto Jagnjić 8. elektronika 2. Miro Matijaš
Dorijan Lendvaj 8. robotika 1. Miro Matijaš
Bruna Kiržanić 6. foto tehnika 1. Darko Rakić
Kristijan Jalšić 8. foto tehnika 2. Darko Rakić
Leticija Iverović 6. foto tehnika 3. Darko Rakić
Iva Jurić 6. foto tehnika 4. Darko Rakić
Sara Vuković 6. foto tehnika 5. Darko Rakić
Patrik Pintarić 8. foto tehnika 6. Darko Rakić
Mario Novačić 7. robotsko spašavanje žrtve 1. Miro Matijaš
Luka Bencek 7. robotsko spašavanje žrtve 2. Miro Matijaš
Dario Šaka 7. automatika 1. Miro Matijaš
Teo Miljak 7. automatika 2. Miro Matijaš
Filip Beleta 7. smotra mladih poduzetnika RH 1. Miro Matijaš

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Igor Kosić 8. 1. Martina Žatečki
Michael-Ivan Pelegrin 8. 2. Martina Žatečki
Patrik Pintarić 8. 3. Martina Žatečki

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Žana Vonić 8. 1. Kristina Kardaš
Dora Bičanić 8. 2. Kristina Kardaš
Lovro Parić Ivičić 8. 3. Kristina Kardaš
Ivona Bunčić 8. 4. Kristina Kardaš
Neven Bijelić 8. 5. Kristina Kardaš
David Rebić 8. 6. Kristina Kardaš

 

OPĆINSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

7. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Marino Grbavac 7. 1. Manuela Kujundžić
Mateo Perestegi 7. 2. Manuela Kujundžić

8. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Marin Knežević 8. 1. Natalija Budetić
Anamarija Vinceković 8. 2. Natalija Budetić
Josip Nikolić 8. 3. Natalija Budetić
Mihana Hasak 8. 3. Manuela Kujundžić
Neven Bijelić 8. 4. Manuela Kujundžić
Ana-Marija Klekovec 8. 5. Manuela Kujundžić
Borna Hubak 8. 6. Natalija Budetić

 

OPĆINSKO NATJECANJE IZ FIZIKE

 

8. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Igor Kosić 8. 1. Ivana Klišanin

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

 

5. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorijan Lendvaj 5. 1. Bosiljka Krešo
Dino Gmaz 5. 2. Bosiljka Krešo

 

6. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Mihael Potočki 6. 1. Bosiljka Krešo
Patricia Rakidžija 6. 2. Ivana Bobinac Culović
Lovro Ivić 6. 3. Ivana Bobinac Culović

 

7. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Šimić 7. 1. Bosiljka Krešo
Izidora Liteplo 7. 2 Bosiljka Krešo
Kristijan Štefičić 7. 2. Ivana Bobinac Culović
Dario Šaka 7. 3. Ivana Bobinac Culović

 

8. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Lora Balog 8. 1. Bosiljka Krešo
Igor Kosić 8. 2. Bosiljka Krešo
Neven Bijelić 8. 2. Ivana Bobinac Culović
Valentina Naglić 8. 3. Bosiljka Krešo
Ana Pejić 8. 4. Ivana Bobinac Culović

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

8. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Lovro Parić Ivičić 8. 1. Snježana Pavić
Patricija Rukelj 8. 2. Snježana Pavić
Mihael Bouček 8. 3. Snježana Pavić
Ela Kuntić 8. 3. Dunja Mijović
Ivona Bunčić 8. 4. Snježana Pavić
Kristijan Jalšić 8. 5. Snježana Pavić
Patrik Pintarić 8. 5. Dunja Mijović
Anamarija Vinceković 8. 6. Dunja Mijović
Žana Vonić 8. 7. Snježana Pavić
Dora Bičanić 8. 8. Dunja Mijović
Igor Kosić 8. 9. Dunja Mijović

   

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

 

4. i 5. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Klaudia Maslić 4. 1. Snježana Elez
Dorijan Lendvaj 5. 1. Zvjezdana Martinec
Petra Bastalec 5. 2. Josipa Blažević
Antonio Klišanin 5. 3. Zvjezdana Martinec
Zvonimir Barta 5. 4. Danijel Pavrlišak
Matej Karić 5. 5. Zvjezdana Martinec
Kristijan Tutić 5. 5. Zvjezdana Martinec
Lorena Jurišić 5. 6. Zvjezdana Martinec
Tamara Krifka 5. 7. Zvjezdana Martinec
Karlo Jerković 5. 8. Josipa Blažević
Adriano Faletar 5. 8 Zvjezdana Martinec
Terezija Žagar 5. 9. Zvjezdana Martinec

 

6. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Edi Hršak 6. 1. Maja Loina
Patricia Radidžija 6. 2. Maja Loina
 Ivona Dečman 6. 2. Marcela Prebeg
Ivan Škojo 6. 3. Marcela Prebeg
Donatela Rožić 6. 4. Maja Loina
Sara Roginić 6. 4. Marcela Prebeg
Filip Pavrlišak 6. 5. Marcela Prebeg
Leon Puhek 6. 5. Maja Loina
Iva Jurić 6. 6. Marcela Prebeg
Tamara Kos 6. 7. Maja Loina

 

7. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Beleta 7. 1. Zvjezdana Martinec
Antonela Lisjak 7. 2. Zvjezdana Martinec
Mateo Perestegi 7. 3. Zvjezdana Martinec
Filip Šimić 7. 4. Marcela Prebeg
Marino Grbavac 7. 5. Zvjezdana Martinec
Boris Mišković 7. 6. Zvjezdana Martinec
Matija Kajgana 7. 6. Zvjezdana Martinec
Dario Šaka 7. 8. Zvjezdana Martinec
Žan-Borna Borko 7. 9. Marcela Prebeg
Dario Faletar 7. 10. Zvjezdana Martinec

 

8. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Mihana Hasak 8. 1. Maja Loina
Igor Kosić 8. 2. Josipa Blažević
Ivan Filipović 8. 3. Maja Loina

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

 

5. razred – programski jezik Logo

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorian Lendvaj 5. 1. Darko Rakić

 

6. razred – programski jezik Logo

Učenik Razred Mjesto Mentor
Tamara Kos 6. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Edi Hršak 6. 2. Zvijezdana Žigolić Južvak
Patricia Posarić 6. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak
Karlo Šalata 6. 4. Zvijezdana Žigolić Južvak

 

7. razred – programski jezik Logo

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Beleta 7. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Mario Novačić 7. 2. Darko Rakić
Dario Šaka 7. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak
Filip Šimić 7. 4. Zvijezdana Žigolić Južvak
Teo Miljak 7. 5. Zvijezdana Žigolić Južvak

 

5. razred – programski jezik C++

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorian Lendvaj 5. 1. Darko Rakić

 

7. razred – programski jezik C++

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Beleta 7. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Mario Novačić 7. 2. Darko Rakić
Dario Šaka 7. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak

 

8.razred -Osnove informatike

Učenik Razred Mjesto Mentor
Patricija Rukelj 8. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Mihana Hasak 8. 2. Zvijezdana Žigolić Južvak

 

ŠKOLSKA NATJECANJA 2014.      

ŠKOLSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA

 

5. razred – Maketarstvo i modelarstvo

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Stjepan Lukenda 5. 1. Miro Matijaš
Dominik Kahlina 5. 2. Miro Matijaš
Ivan Pokas 5. 2. Miro Matijaš

 

6. razred – Graditeljstvo

Učenik Razred Mjesto Mentor
Žan Borna Borko 6. 1. Miro Matijaš
Matea Steković 6. 2. Miro Matijaš
Dalibor Horvat 6. 3. Miro Matijaš
Filip Jukić 6. 4. Miro Matijaš

 

7. razred – Obrada materijala

Učenik Razred Mjesto Mentor
Igor Kosić 7. 1. Miro Matijaš
Michael-Ivan Pelegrin 7. 2. Miro Matijaš
David Kovačević 7. 3. Miro Matijaš
Dalibor Benčec 7. 4. Miro Matijaš

 

8. razred – Elektrotehnika

Učenik Razred Mjesto Mentor
Davor Đurečić 8. 1. Miro Matijaš
Bruno Židak 8. 2. Miro Matijaš
Luka Kutleša 8. 3. Miro Matijaš
Danijel Sraga 8. 4. Miro Matijaš
Bernardo Srednoselec 8. 5. Miro Matijaš
Sandro Belinić 8. 6. Miro Matijaš
Josip Bogdanić 8. 6. Miro Matijaš
Antonio Steković 8. 7. Miro Matijaš

 

Fotografija

Učenik Razred Mjesto Mentor
Kristijan Jalšić 7. 1. Darko Rakić
Dora Bičanić 7. 2. Darko Rakić
Josip Nikolić 7. 3. Bosiljka Krešo
Patrik Pintarić 7. 4. Bosiljka Krešo
Antun Šerbetski 8. 5. Darko Rakić

 

Robotika

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 8. 1. Miro Matijaš
Filip Beleta 6. 2. Miro Matijaš
Luka Mirt 8. 3. Miro Matijaš
Dino Cetin 5. 4. Miro Matijaš
Ivan Nikolić 5. 5. Miro Matijaš
Luka Bencek 6. 6. Miro Matijaš

 

Robotsko spašavanje žrtve

Učenik Razred Mjesto Mentor
Matea Novačić 8. 1. Miro Matijaš
Tamara Kos 5. 2. Miro Matijaš
Filip Šimić 6. 3. Miro Matijaš
Leon Kos 7. 4. Miro Matijaš
Luka Naglić 8. 5. Miro Matijaš

 

Automatika

Učenik Razred Mjesto Mentor
Matej Đudarić 6. 1. Miro Matijaš
Mario Novačić 6. 2. Miro Matijaš
Dario Šaka 6. 3. Miro Matijaš
Teo Miljak 6. 4. Miro Matijaš
Lea Miljak 6. 5. Miro Matijaš

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 8. 1. Ivana Klišanin
Luka Kutleša 8. 2. Ivana Klišanin

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Igor Kosić 7. 1. Ivana Klišanin
Patricia Rukelj 7. 2. Ivana Klišanin
Dora Bičanić 7. 3. Ivana Klišanin

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Učenik Razred Mjesto Mentor
Antonija Jurišić 8. 1. Martina Ivić
Petra Bešker 8. 2. Martina Ivić
Ivana Jelaš 8. 3. Martina Ivić

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

5. razred

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Mihael Potočki 5. 1. Bosiljka Krešo
Ivan Škojo 5. 2. Bosiljka Krešo
Iva Jurić 5. 3. Bosiljka Krešo

 

6. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Matej Đudarić 6. 1. Bosiljka Krešo
Filip Šimić 6. 2. Bosiljka Krešo
Izidora Liteplo 6. 3. Bosiljka Krešo

 

7. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Lora Balog 7. 1. Bosiljka Krešo
Igor Kosić 7. 2. Bosiljka Krešo
Valentina Naglić 7. 3. Bosiljka Krešo

 

8. razred

Učenik Razred Mjesto Mentor
Ivan Hlupić 8. 1. Bosiljka Krešo
Ivana Mišković 8. 2. Bosiljka Krešo

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

Učenik Razred Mjesto Mentor
Antonija Jurišić 8. 1. Manuela Kujundžić
Antonio Feltrin 8. 2. Manuela Kujundžić
Ivan Hlupić 8. 2. Natalija Budetić
Sebastian Baćani 8. 3. Manuela Kujundžić
Corina Šljubura 8. 4. Manuela Kujundžić
Neven Bijelić 7. 1. Manuela Kujundžić
Mihana Hasak 7. 1. Manuela Kujundžić
David Rebić 7. 2. Manuela Kujundžić
Leon Kos 7. 3. Manuela Kujundžić

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ FIZIKE


Učenik Razred
Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 8. 1. Ivana Klišanin
Patrik Majetić 8. 2. Ivana Klišanin
Corina Šljubura 8. 3. Ivana Klišanin
Matea Novačić 8. 4. Ivana Klišanin
Ana Salarić 8. 5. Ivana Klišanin

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA


Učenik Razred Mjesto Mentor

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

 

Programiranje Logo, 5. razredi:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Tamara Kos 5. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Benjamin Barbarić 5. 2. Zvijezdana Žigolić Južvak
Gabriela Uremović 5. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak
Fran Tomac 5. 4. Zvijezdana Žigolić Južvak

 

Programiranje Logo, 6. razred:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Beleta 6. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Filip Šimić 6. 2. Zvijezdana Žigolić Južvak
Matej Đudarić 6. 3. Zvijezdana Žigolić Južvak
Teo Miljak 6. 4. Zvijezdana Žigolić Južvak
Mario Novačić 6. 5. Darko Rakić
Dario Šaka 6. 6. Zvijezdana Žigolić Južvak

 

Programiranje Logo, 7. razred:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Leon Kos 7. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak
Luka Rajković 7. 2. Zvijezdana Žigolić Južvak

Programiranje Logo, 8. razred:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 8. 1. Darko Rakić
Matea Novačić 8. 2. Darko Rakić

Programiranje C++, 6. razred:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Beleta 6. 1. Zvijezdana Žigolić Južvak

Programiranje C++, 8. razred:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 8. 1. Darko Rakić

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Benjamin Barbarić 5. 1. Maja Loina
Patricia Rakidžija 5. 2. Maja Loina
Tamara Kos 5. 3. Maja Loina
Lukrecija Grobotek 5. 4. Maja Loina
Donatela Rožić 5. 4. Maja Loina
Ana Kocet 5. 5. Maja Loina

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Matej Đudarić 6. 1. Marcela Prebeg
Filip Beleta 6. 2. Zvjezdana Martinec
Dario Šaka 6. 3. Zvjezdana Martinec
Mateo Perestegi 6. 4. Zvjezdana Martinec
Filip Šimić 6. 5. Marcela Prebeg
Marino Grbavac 6. 6. Zvjezdana Martinec
Boris Mišković 6. 7. Zvjezdana Martinec
Mario Novačić 6. 7. Marcela Prebeg
Dario Faletar 6. 8. Zvjezdana Martinec
Matija Kajgana 6. 9. Zvjezdana Martinec

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Leon Kos 7. 1. Maja Loina
Ivan Filipović 7. 2. Maja Loina
Mihana Hasak 7. 3. Maja Loina
Bruno Tutić 7. 4. Maja Loina

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 8. 1. Vitomir Novak
Matea Novačić 8. 2. Vitomir Novak

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

 

Učenik Razred Mjesto Mentor
Matea Antoliš 8. 1. Asifa Štibrić
Lea Miljak 8. 2. Asifa Štibrić
Karla Parić Ivičić 8. 3. Tamara Đurđević-Filipović
Ivana Jelaš 8. 3. Tamara Đurđević-Filipović
Adriana Barbara Pelegrin 8. 4. Tamara Đurđević-Filipović
Sebastian Baćani 8. 5. Tamara Đurđević-Filipović
Ivana Mišković 8. 6. Asifa Štibrić
Ivana Naglić 8. 6. Asifa Štibrić
Antonio Mišković 8. 7. Asifa Štibrić
Luka Naglić 8. 8. Asifa Štibrić
Luka Mirt 8. 9. Asifa Štibrić
Marija Radman 8. 10. Tamara Đurđević-Filipović

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ LIKOVNE KULTURE

5. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Ivona Dečman 5. 1. Dalibor Radauš
Marina Vonić 5. 2. Dalibor Radauš
Katarina Ramadani 5. 3. Dalibor Radauš

6. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Ingrid Bingula 6. 1. Dalibor Radauš
Izidora Liteplo 6. 1. Dalibor Radauš
Ema Težak 6. 2. Dalibor Radauš

7. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Michael-Ivan Pelegrin 7. 1. Dalibor Radauš
Ivan Filipović 7. 1. Dalibor Radauš

8. razredi

Učenik Razred Mjesto Mentor
Marija Radman 8. 1. Dalibor Radauš
Nikolina Šarčević 8. 1. Dalibor Radauš

 

ŠKOLSKA NATJECANJA 2012.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

Popovača, 16. veljače 2012.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Martina Mišković 7. r 1. Tamara Đ. Filipović
Učenik Razred Mjesto Mentor
Pavao Pavić 8. r 1. Tamara Đ. Filipović
Marinela Pleše 8. r 2. Tamara Đ. Filipović
Iva Barbarić 8. r 3. Tamara Đ. Filipović
Anita Topić 8. r 4. Asifa Štibrić
Paula Harapin 8. r 5. Asifa Štibrić
Anastazija Ratkajec 8. r 6. Asifa Štibrić
Sanja Šimić 8. r 7. Tamara Đ. Filipović
Stjepan Bičanić 8. r 8. Asifa Štibrić
Laura Burić 8. r 9. Asifa Štibrić
Patricija Marković 8. r 10. Tamara Đ. Filipović
Bruno Belinić 8. r 11. Asifa Štibrić

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE

Popovača, 15. veljače 2012.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Ema Kristina Krnjajić 7. r 1. Sunčica Jakopović
Dario Galunić 7. r 2. Sunčica Jakopović
Nikolina Radman 7. r 3. Sunčica Jakopović
Kristina Jaklin 7. r 4. Sunčica Jakopović
Mateja Nikolić 7. r 5. Sunčica Jakopović
Matija Bunčić 7. r 6. Sunčica Jakopović
Katarina Pranjić 7. r 7. Sunčica Jakopović
Ivana Tutić 7. r 8. Sunčica Jakopović
Učenik Razred Mjesto Mentor
Lucija Smetko 8. r 1. Sunčica Jakopović
Alisa Zobel 8. r 2. Sunčica Jakopović
Marta Naglić 8. r 3. Sunčica Jakopović
Anastazija Ratkajec 8. r 4. Sunčica Jakopović

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Popovača, 14. veljače 2012.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dario Šaka 4. r 1. Krunoslava Radauš
Matej Đudarić 4. r 2. Mladen Bago
Filip Beleta 4. r 3. Krunoslava Radauš
Marino Grbavac 4. r 4. Krunoslava Radauš
Filip Šimić 4. r 5. Krunoslava Radauš
Mario Novačić 4. r 6. Mladen Bago
Borna – Žan Borko 4. r 7. Mladen Bago
Mateo Perestegi 4. r 8. Nada Loina
Matija Kajgana 4. r 9. Nada Loina
Filip Jukić 4. r 10. Lahorka Drčić
Boris Mišković 4. r 11. Nada Loina
Josipa Radman 4. r 12. Nada Loina
Dorijan Lacković 4. r 13. Mladen Bago

Na županijsko natjecanje pozvani su Dario Šaka i Matej Đudarić.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Leon Kos 5. r 1. Maja Loina
Ivan Filipović 5. r 2. Maja Loina
Lovro Parić Ivčić 5. r 3. Maja Loina
Bruno Tutić 5. r 4. Maja Loina
Mihana Hasak 5. r 5. Maja Loina

 Na županijsko natjecanje pozvan je Leon Kos.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Antonija Jurišić 6. r 1. Zvjezdana Martinec
Matea Novačić 6. r 2. Maja Loina
Vilim Lendvaj 6. r 3. Maja Loina
Filip Kadak 6. r 4. Zvjezdana Martinec
Antonio Feletrin 6. r 5. Zvjezdana Martinec
Ivana Naglić 6. r 6. Maja Loina
Ivana Mišković 6. r 7. Maja Loina
Marija Radman 6. r 8. Zvjezdana Martinec
Tea Turina 6. r 9. Zvjezdana Martinec
Vilim Jakovljević 6. r 10. Zvjezdana Martinec
Petra Bešker 6. r 11. Zvjezdana Martinec
Iva Bešker 6. r 12. Zvjezdana Martinec
Luka Naglić 6. r 13. Maja Loina
Sebastijan Baćani 6. r 14. Zvjezdana Martinec
Luka Mirt 6. r 15. Maja Loina

 Na županijsko natjecanje pozvane su Antonija Jurešić i Matea Novačić.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Ema Kristina Krnjajić 7. r 1. Josipa Blažević
Kristina Jaklin 7. r 2. Marcela Prebeg

 Na županisjsko natjecanje pozvana je Ena Kristina Krnjajić.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Pavao Pavić 8. r 1. Zvjezdana Martinec

 Na županijsko natjecanje pozvan je Pavao Pavić.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Popovača, 8. veljače 2012.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Igor Kosić 5. r 1. Bosiljka Krešo
Lora Balog 5. r 2. Bosiljka Krešo
Bruno Tutić 5. r 3. Bosiljka Krešo
Ivona Bunčić 5. r 4. Bosiljka Krešo
Valentina Naglić 5. r 5. Bosiljka Krešo
Matea Mikulić 5. r 6. Bosiljka Krešo
Nikolina Pavličević 5. r 7. Bosiljka Krešo
Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 6. r 1. Bosiljka Krešo
Ivan Hlupić 6. r

2.

Bosiljka Krešo
Ana Salarić 6. r 3. Bosiljka Krešo
Ivana Mišković 6. r 4. Bosiljka Krešo
Corina Šljubura 6. r 5. Bosiljka Krešo
Učenik Razred Mjesto Mentor
Ema Kristina Krnjajić 7. r 1. Ljerka Ivančić
Marija Kezele 7. r 2. Bosiljka Krešo

Na županijsko natjecanje  pozvani su Lora Balog, Igor Kosić, Vilim Lendvaj i Ivan Hlupić.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

Popovača, 7. veljače 2012.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Ema Kristina Krnjaić 7. r 1. Manuela Kujundžić
Ivan Đođo 7. r 2. Manuela Kujundžić
Marija Kezele 7. r 3. Manuela Kujundžić
Frano Bijelić 7. r 4. Manuela Kujundžić
Mateja Nikolić 7. r 5. Manuela Kujundžić
Ivan Mihelčić 7. r 6. Manuela Kujundžić
Martina Bošnjak 7. r 7. Natalija Budetić

Na županijsko natjecanje pozvani su Ema Kristina Krnjajić, Ivan Đođo i Marija Kezele.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Alisa Zobel 8. r 1. Manuela Kujundžić
Jure Jelić 8. r 2. Manuela Kujundžić
Marijeta Štrk 8. r 3. Manuela Kujundžić
Sara Zobel 8. r 4. Manuela Kujundžić
Lorena Kutleša 8. r 5. Manuela Kijundžić
Franciska Erdelj 8. r 6. Manuela Kujundžić
Hrvoje Gmaz 8. r 7. Manuela Kujundžić
Filip Turina 8. r 8. Manuela Kujundžić
Marino Kuljanac 8. r 9. Manuela Kujundžić
Marinela Pleše 8. r 10. Manuela Kujundžić
Matea Šarčević 8. r 11. Natalija Budetić
Dino Đudarić 8. r 12. Manuela Kujundžić

Na županijsko natjecanje pozvani su Alisa Zobel, Jure Jelić, Marijeta Štrk i Sara Zobel.

ŠKOLSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA

Popovača, 3. veljače 2012.

H područje: Promet

Učenik
Razred Mjesto Mentor
Igor Kosić 5. r 1. Goranka Priljeva
Ivan Filipović 5. r 2. Goranka Priljeva
Mihael Tkaličić 5. r 3. Goranka Priljeva
Marin Knežević 5. r 4. Goranka Priljeva
Dora Bičanić 5. r 5. Goranka Priljeva

Na županijsko natjecanje pozvan je Igor Kosić.

H područje: Graditeljstvo

Učenik Razred Mjesto Mentor
Matea Novačić 6. r 1. Miroslav Sekereš
Ana Salarić 6. r 2. Miroslav Sekereš
Luka Kutleša 6. r 3. Miroslav Sekereš

Na županijsko natjecanje pozvana je Matea Novačić.

 H područje: Strojarske konstrukcije

Učenik Razred Mjesto Mentor
Nikolina Radman 7. r 1. Miroslav Sekereš
Alen Čorković 7. r 2. Miroslav Sekereš
Filip Manhart 7. r 3. Miroslav Sekereš

Na županijsko natjecanje pozvana je Nikolina Radman.

H područje: Obrada materijala

Učenik Razred Mjesto Mentor
Mateja Žagar 7. r 1. Miroslav Sekereš
Antonija Novačić 7. r 2. Miroslav Sekereš
Ivan Lešković 7. r 3. Miroslav Sekereš

Na županijsko natjecanje pozvana je Mateja Žagar.

H područje: Elektronika

Učenik Razred Mjesto Mentor
Filip Kovačević 8. r 1. Miroslav Sekereš
Denis Benčec 8. r 2. Miroslav Sekereš
Stjepan Bičanić 8. r 3. Miroslav Sekereš

Na županijsko natjecanje pozvan je Filip Kovačević.

H područje: Elektrotehnika

Učenik Razred Mjesto Mentor
Mateo Roc 8. r 1. Miroslav Sekereš
Eduard Banfić 8. r 2. Miroslav Sekereš
Marin Jurić 8. r 3. Miroslav Sekereš

Na županijsko natjecanje pozvan je Mateo Roc.

H područje: Robotika

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 6. r 1. Vlado Lendvaj
Leon Kos 5. r 2. Vlado Lendvaj
Patrik Pintarić 5. r 3. Vlado Lendvaj
David Kovačević 5. r 4. Vlado Lendvaj

Na županijsko natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.

P područje: Fotoamateri

Učenik Razred Mjesto Mentor
Kristijan Jalšić 5. r 1. Dragica Sekereš
Karolina Ivanković 7. r 2. Dragica Sekereš
Dorotea Razum 7. r 2. Dragica Sekereš
Natalija Bingula 7. r 3. Dragica Sekereš

Na županijsko natjecanje pozvan je Kristijan Jalšić.

Smotra

Učenik
Razred Naziv rada Podjela rada Mentor
Matija Škrnjug 7. r Žrvanj Rad na slobodnu temu Miroslav Sekereš

Na županijsko natjecanje pozvan je Matija Škrnjug.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Popovača, 2. veljače 2012.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Ema Kristina Krnjajić 7. r 1. Martina Ivić

Na županijsko natjecanje pozvana je Ema Kristina Krnjajić.

Učenik Razred Mjesto Mentor
Lucija Smetko 8. r 1. Martina Ivić
Alisa Zobel 8. r 2. Martina Ivić
Josip Budimski 8. r 3. Martina Ivić
Marijeta Štrk 8. r 4. Martina Ivić
Franciska Erdelj 8. r 5. Martina Ivić
Pavao Pavić 8. r 6. Martina Ivić

Na županijsko natjecanje pozvana je Lucija Smetko.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Popovača, 24. siječnja 2012.

Učenici Razred Mjesto Mentor
Alisa Zobel 8. r 1. Snježana Pavić
Sara Zobel 8. r 2. Snježana Pavić
Antonio Sambolek 8. r 3. Silvija Gostić
Pavao Pavić 8. r 4. Snježana Pavić
Lucija Smetko 8. r 5. Snježana Pavić
Paula Harapin 8. r 6. Silvija Gostić
Mateo Roc 8. r 7. Silvija Gostić
Ivan Božić 8. r 8. Silvija Gostić
Domagoj Jelaš 8. r 9. Silvija Gostić
Anastazija Ratkajec 8. r 10. Silvija Gostić
Marino Kuljanac 8. r 11. Silvija Gostić
Tomislav Faletar 8. r 12. Silvija Gostić

Na županijsko natjecanje pozvani su Alisa Zobel, Sara Zobel i Antonio Sambolek.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Popovača, 23. siječnja 2012.

Programiranje Logo 5. razred:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Dorijan Lendvaj 2. r 1. Darko Rakić
Tamara Kos 3. r 2. Darko Rakić
Leon Kos 5. r 3. Goranka Priljeva
Teo Miljak 4. r 4. Darko Rakić
Ivan Filipović 5. r 4. Goranka Priljeva
Mario Novačić 3. r 5. Darko Rakić
Bruno Tutić 5. r 6. Goranka Priljeva
Filip Beleta 4. r 7. Darko Rakić
Adam Ilčić 5. r 8. Goranka Priljeva
Luka Rajković 5. r 9. Goranka Priljeva
David Rebić 5. r 10. Goranka Priljeva

 Na županijsko natjecanje pozvani su: Dorijan Lendvaj i Tamara Kos

Programiranje Logo 6. razredi:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj  6. r 1. Darko Rakić
Matea Novačić  6. r 2. Darko Rakić

 Na županijsko natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.

Programiranje Logo 8. razredi:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Antonijo Sambolek 8. r 1. Goranka Priljeva
Eduard Banfić 8. r 2. Goranka Priljeva
Mateo Roc 8. r 3. Goranka Priljeva
Mihael Lovrek 8. r 4. Goranka Priljeva

 Na županijsko natjecanje pozvan je Antonio Sambolek.

Programiranje Basic/C/C++/Pacsal 6 razred:

Učenik Razred Mjesto Mentor
Vilim Lendvaj 6. r 1. Darko Rakić

 Na županijsko natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.