ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2018./2019.
INFORMATIKA
Ime i prezime | Mentor | Kategorija | Mjesto |
5.RAZRED | |||
Petar Beronić | Maja Bezuk | Logo | 5. |
6.RAZRED | |||
Antonija Babić | Maja Bezuk | Digitalne kompetencije | 5. |
Tin Hosu | Maja Bezuk | Logo | 6. |
7.RAZRED | |||
Dora Lendvaj | Maja Bezuk | Logo | 1. |
Dora Lendvaj | Maja Bezuk | Algoritmi | 1. |
Nika Rusan | Maja Bezuk | Logo | 2. |
FIZIKA
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
8. RAZRED | ||
Laura Moštak | Ivana Klišanin | 7. |
Mislav Barta | Ivana Klišanin | 8. |
ENGLESKI JEZIK
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
8. RAZRED | ||
Danko Radman | Dunja Mijović | 3. |
POVIJEST
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
7. RAZRED | ||
Josipa Pleše | Manuela Kujundžić | 2. |
Luka Jagarčec | Manuela Kujundžić | 6. |
Antonio Žagar | Manuela Kujundžić | 8. |
8. RAZRED | ||
Laura Gojšić | Manuela Kujundžić | 4. |
Viktorija Šljubura | Manuela Kujundžić | 5. |
MATEMATIKA
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
7. RAZRED | ||
Dora Lendvaj | Marcela Prebeg | 3. |
HRVATSKI JEZIK
Ime i prezime | Mentor | Ostvareno mjesto |
8. RAZRED | ||
Kolinda Pleše | Martina Tutić | 4. |
ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2017./2018.
BIOLOGIJA
Učenica | Razred | Mentor | Mjesto |
Lorena Doželenčić | 7. | Tamara Đurđević – Filipović | 9. |
KEMIJA
Učenik | Razred | Mentor | Mjesto |
Dorijan Lendvaj | 8. | Martina Žatečki | 1. |
POVIJEST
Učenik/Učenica | Mentor | Mjesto |
8. RAZRED | ||
Dino Gmaz | Manuela Kujundžić | 2. |
Terezija Žagar | Manuela Kujundžić | 5. |
Fran Petrović | Manuela Kujundžić | 6. |
FIZIKA
Učenik | Mentor | Ostvareno mjesto |
8. RAZRED | ||
Dorijan Lendvaj | Ivana Klišanin | 1. |
TEHNIČKA KULTURA
Učenik/Učenica | Mentor | Ostvareno mjesto |
Modelarstvo i maketarstvo | ||
Anamarija Florijanović | Miro Matijaš | 11. |
Graditeljstvo | ||
Ivan Bingula | Miro Matijaš | 15 |
Elektrotehnika | ||
Luka Cvjetojević | Miro Matijaš | 8. |
Fotografija | ||
Josip Acel | Darko Rakić | 3. |
HRVATSKI JEZIK
Učenica | Mentor | Ostvareno mjesto |
7. RAZRED | ||
Josipa Bijelić | Martina Tutić | 9. |
GEOGRAFIJA
Učenik/Učenica | Mentor | Ostvareno mjesto |
6. RAZRED | ||
Josipa Pleše | Ivana Bobinac Culović | 5. |
Dora Lendvaj | Bosiljka Krešo | 5. |
8. RAZRED | ||
Dorijan Lendvaj | Bosiljka Krešo | 4. |
Iva Grbavac | Ivana Bobinac Culović | 7. |
MATEMATIKA
Učenik/Učenica | Mentor | Ostvareno mjesto |
4. RAZRED | ||
Fran Šimić | Marija Potočki | 7. |
5. RAZRED | ||
Iva Kocet | Renata Pavlović | 8. |
6. RAZRED | ||
Dora Lendvaj | Marcela Prebeg, Zvjezdana Martinec | 1. |
7. RAZRED | ||
Lana Marković | Josipa Blažević | 6. |
8. RAZRED | ||
Dorijan Lendvaj | Zvjezdana Martinec | 1. |
ENGLESKI JEZIK
Učenik | Mentor | Ostvareno mjesto |
Ane Jelić | Dunja Mijović | 4. |
INFORMATIKA
Ime i prezime | Mentor | Kategorija | Mjesto |
5. RAZRED | |||
Marko Marijan | Zvijezdana Žigolić Južvak | Logo | 2. |
Tin Hosu | Zvijezdana Žigolić Južvak | Logo | 4. |
Josip Pačarek | Zvijezdana Žigolić Južvak | Logo | 4. |
6. RAZRED | |||
Dora Lendvaj | Zvijezdana Žigolić Južvak | Logo | 1. |
Dora Lendvaj | Zvijezdana Žigolić Južvak | Algoritmi OŠ | 1. |
8. razred | |||
Dorijan Lendvaj | Darko Rakić | Logo | 1. |
Dorijan Lendvaj | Darko Rakić | Algoritmi OŠ | 1. |
ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2015./2016.
BIOLOGIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Patricia Rakidžija | 7. | 1. | Tamara Đurđević Filipović |
KEMIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Pavrlišak | 8. | 10. | Žatečki Martina |
Ivan Škojo | 8. | 11. | Žatečki Martina |
FIZIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 8. | 8. | Ivana Klišanin |
ENGLESKI JEZIK
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 8. | 6. | Marija Brlek |
Dorijan Lacković | 8. | 8. | Dunja Mijović |
NJEMAČKI JEZIK
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Karlo Andlar | 8. | 3. | Kristina Kardaš |
Dorijan Lacković | 8. | 6. | Kristina Kardaš |
Karlo Moravski | 8. | 16. | Kristina Kardaš |
POVIJEST
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ivan Škojo | 7. | 2. | Natalija Budetić |
Mihael Potočki | 7. | 3. | Natalija Budetić |
Iva Jurić | 7. | 6. | Natalija Budetić |
Patricia Rakidžija | 7. | 7. | Manuela Kujundžić |
Sara Roginić | 7. | 8. | Natalija Budetić |
Nika Šljubura | 8. | 4. | Manuela Kujundžić |
Klara Dolenčić | 8. | 5. | Manuela Kujundžić |
Kristijan Štefičić | 8. | 10. | Manuela Kujundžić |
TEHNIČKA KULTURA
Učenik | Razred |
Kategorija | Mjesto |
Mentor |
Josip Acel | 5. | Maketarstvo i modelarstvo | 12. | Miro Matijaš |
Luka Cvjetojević | 6. | Graditeljstvo | 16. | Miro Matijaš |
Filip Šimić | 8. | Elektrotehnika | 7. | Miro Matijaš |
Dorijan Lendvaj | 6. | Robotika | 1. | Miro Matijaš |
Dina Jurić | 5. | Fotografija | 5. | Darko Rakić |
Mario Novačić | 8. | Robotsko spašavanje žrtve | 2. | Miro Matijaš |
Luka Bencek | 8. | Robotsko spašavanje žrtve | 4. | Miro Matijaš |
Filip Beleta | 8. | Automatika | 3. | Miro Matijaš |
Dario Šaka | 8. | Automatika | 4. | Miro Matijaš |
GEOGRAFIJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihael Potočki | 7. | 2. | Bosiljka Krešo |
Dorijan Lendvaj | 6. | 3. | Bosiljka Krešo |
Martina Marjan | 6. | 8. | Ivana Bobinac-Culović |
Filip Šimić | 8. | 6. | Bosiljka Krešo |
MATEMATIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dora Lendvaj | 4. | 8. | Mladen Bago |
Dorijan Lendvaj | 6. | 1. | Zvjezdana Martinec |
Patricia Rakidžija | 7. | 2. | Maja Loina |
Ivan Škojo | 7. | 5. | Marcela Prebeg |
Filip Beleta | 8. | 3. | Zvjezdana Martinec |
INFORMATIKA
Učenik | Razred |
Kategorija |
Mjesto |
Mentor |
Dorijan Lendvaj | 6. | Logo | 1. | Darko Rakić |
Dorijan Lendvaj | 6. | C++ | 1. | Darko Rakić |
Filip Beleta | 8. | Logo | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Mario Novačić | 8. | Logo | 3. | Darko Rakić |
Filip Beleta | 8. | C++ | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Marino Grbavac | 8. | Osnove informatike | 10. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2014./2015.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Michael-Ivan Pelegrin | 8. | 6. | Tamara Đurđević-Filipović |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 8. | 5. | Martina Žatečki |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE
Učenik | Razred | Kategorija | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 5. | Robotika | 1. | Miro Matijaš |
Ante Jelić | 5. | Maketarstvo i modelarstvo | 9. | Miro Matijaš |
Edi Hršak | 6. | Graditeljstvo | 13. | Miro Matijaš |
Filip Šimić | 7. | Obrada materijala | 5. | Miro Matijaš |
Igor Kosić | 8. | Elektrotehnika | 4. | Miro Matijaš |
Luka Bencek | 7. | Robotsko spažavanje žrtve | 2. | Miro Matijaš |
Mario Novačić | 7. | Robotsko spašavanje žrtve | 3. | Miro Matijaš |
Dario Šaka | 7. | Automatika | 1. | Miro Matijaš |
Filip Beleta | 7. | Smotra mladih poduzetnika | 2. | Miro Matijaš |
Bruna Križanić | 6. | Fotografija | 2. | Darko Rakić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Anamarija Vinceković | 8. | 4. | Natalija Budetić |
Mihana Hasak | 8. | 6. | Manuela Kujundžić |
Marin Knežević | 8. | 9. | Natalija Budetić |
Josip Nikolić | 8. | 11. | Natalija Budetić |
Marino Grbavac | 7. | 7. | Manuela Kujundžić |
VJERONAUČNA OLIMPIJADA – ŽUPANIJSKO
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Sara Vuković, Ante Šarčević, Karlo Jurić, Ivona Markotić | 6., 7., 5., 5. | 24. | Danijel Markešić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dora Bičanić | 8. | 5. | Kristina Kardaš |
Žana Vonić | 8. | 9. | Kristina Kardaš |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
5. RAZRED – PROGRAMSKI JEZIK LOGO
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 5. | 1. | Darko Rakić |
5. RAZRED – PROGRAMSKI JEZIK C++
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 5. | 1. | Darko Rakić |
6. RAZRED – PROGRAMSKI JEZIK LOGO
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Edi Hršak | 6. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Tamara Kos | 6. | 4. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
7. RAZRED – PROGRAMSKI JEZIK LOGO
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 7. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Mario Novačić | 7. | 2. | Darko Rakić |
Dario Šaka | 7. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
7. RAZRED – PROGRAMSKI JEZIK C++
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 7. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
5. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 5. | 1. | Zvjezdana Martinec |
Petra Bastalec | 5. | 11. | Josipa Blažević |
6. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Edi Hršak | 6. | 12. | Maja Loina |
7. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 7. | 3. | Zvjezdana Martinec |
8. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihana Hasak | 8. | 5. | Maja Loina |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 8. | 2. | Ivana Klišanin |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lovro Parić Ivičić | 8. | 19 | Snježana Pavić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
5. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dorijan Lendvaj | 5. | 1. | Bosiljka Krešo |
6. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihael Potočki | 6. | 1. | Bosiljka Krešo |
7. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Šimić | 7. | 3. | Bosiljka Krešo |
8. RAZRED
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lora Balog | 8. | 1. | Bosiljka Krešo |
Igor Kosić | 8. | 4. | Bosiljka Krešo |
Neven Bijelić | 8. | 5. | Ivana Bobinac-Culović |
Valentina Naglić | 8. | 9. | Bosiljka Krešo |
NATJECANJE U ČITANJU NA GLAS
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Laura Bulatović | 6. | 2. | Danica Fricki |
Lukas Merkaš | 4. | 3. |
ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2013./2014.
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA
ŠPORTSKA NATJECANJA
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Rukomet za djevojčice | 7. i 8. | 1. | Damir Štimac |
Atletika za dječake | 7. i 8. | 1. | Damir Štimac |
POLUZAVRŠNO NATJECANJE
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Rukomet za djevojčice | 7. i 8. | 3. | Damir Štimac |
Atletika za dječake | 7. i 8. | 2. | Damir Štimac |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
5. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihael Potočki | 5. | 1. | Bosiljka Krešo |
Ivan Škojo | 5. | 3. | Bosiljka Krešo |
6. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Šimić | 6. | 3. | Bosiljka Krešo |
Matej Đudarić | 6. | 9. | Bosiljka Krešo |
7. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lora Balog | 7. | 4. | Bosiljka Krešo |
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ivan Hlupić | 8. | 6. | Bosiljka Krešo |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
7. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Mihana Hasak | 7. | 4. | Manuela Kujundžić |
Neven Bijelić | 7. | 5. | Manuela Kujundžić |
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Antonija Jurišić | 8. | 4. | Manuela Kujundžić |
Antonio Feltrin | 8. | 6. | Manuela Kujundžić |
Ivan Hlupić | 8. | 7. | Natalija Budetić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
8. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 2. | Dunja Mijović |
Tomislav Jaklin | 8. | 3. | Dunja Mijović |
Filip Kadak | 8. | 6. | Snježana Pavić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
6. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 6. | 8. | Zvjezdana Martinec |
Matej Đudarić | 6. | 11. | Marcela Prebeg |
Dario Šaka | 6. | 18 | Zvjezdana Martinec |
7. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Leon Kos | 7. | 3. | Maja Loina |
Ivan Filipović | 7. | 6. | Maja Loina |
8. razredi
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Vitomir Novak |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE
6. razred – Graditeljstvo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Žan Borna Borko | 6. | 11. | Miro Matijaš |
7. razred – Obrada materijala
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Igor Kosić | 7. | 1. | Miro Matijaš |
8. razred – Elektrotehnika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Davor Đurečić | 8. | 1. | Miro Matijaš |
8. razred – Robotika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Miro Matijaš |
Fotografija
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Kristijan Jalšić | 7. | 1. | Darko Rakić |
Robotsko spašavanje žrtve
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matea Novačić | 8. | 3. | Miro Matijaš |
Tamara Kos | 5. | 4. | Miro Matijaš |
Automatika
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matej Đudarić | 6. | 1. | Miro Matijaš |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
5. razred – Logo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Tamara Kos | 5. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
6. razred – Logo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 6. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Matej Đudarić | 6. | 2. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Teo Miljak | 6. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
Mario Novačić | 6. | 4. | Darko Rakić |
Filip Šimić | 6. | 6. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
7. razred – Logo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Leon Kos | 7. | 1. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
8. razred – Logo
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Darko Rakić |
Matea Novačić | 8. | 4. | Darko Rakić |
6. razred – C++
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 6. | 3. | Zvijezdana Žigolić Južvak |
8. razred – C++
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 8. | 1. | Darko Rakić |
ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2012./2013.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
Dvor, 15.03.2013.
7. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 7. | 1. | Sunčica Jakopović |
8. razred
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 8. | 2. | Sunčica Jakopović |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE
Sisak, 08.03. 2013.
Elektrotehnika, 8. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ivan Lešković | 8. | 5. | Miro Matijaš |
Obrada materijala, 7. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Bruno Židak | 7. | 6. | Miro Matijaš |
Modelarstvo, 5. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matej Đudarić | 5. | 7. | Miro Matijaš |
H kategorija, Robotika:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 7. | 1. | Miro Matijaš |
Na državno natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.
P kategorija, Robotsko spašavanje žrtve:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema – Kristina Krnjajić | 7. | 3. | Miro Matijaš |
P kategorija, Fotografija:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Kristijan Jalšić | 6. | 3. | Bosiljka Krešo |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
Petrinja, 07.03. 2013.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Antonija Jurišić | 7. | 1. | Manuela Kujundžić |
Tomislav Jaklin | 7. | 6. | Manuela Kujundžić |
Adrijana Barbara Petegrin | 7. | 9. | Manuela Kujundžić |
Ivan Hlupić | 7. | 9. | Manuela Kujundžić |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Frano Bijelić | 8. | 5. | Manuela Kujundžić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
Sisak, 06.03.2013.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matej Đudarić | 5. | 1. | Bosiljka Kreško |
Izidora Liteplo | 5. | 3. | Bosiljka Krešo |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 7. | 1. | Bosiljka Krešo |
Ivan Hlupić | 7. | 3. | Bosiljka Krešo |
Ivana Mišković | 7. | 4. | Bosiljka Krešo |
Ana Salarić | 7. | 7. | Bosljika Krešo |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA
Kutina, 05.03. 2013.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Antonija Jurišić | 7. | 6. | Martina Ivić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA
Kutina, 04.03. 2013.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dario Galunić | 8. | 1. | Kristina Kardaš |
Lara Medaković | 8. | 5. | Đurđica Čevizović |
Kristina Jaklin | 8. | 7. | Đurđica Čevizović |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE
Sisak, 27.02.2013.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnajajić | 8. | 1. | Ivana Klišanin |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Popovača, 26.02.2013.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Kristina Jaklin | 7. | 9. | Dunja Mijović |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
Sisak, 20.02.2013.
Programiranje Logo, 5. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Šimić | 5. | 1. | Goranka Priljeva |
Filip Beleta | 5. | 2. | Goranka Priljeva |
Teo Miljak | 5. | 3. | Goranka Priljeva |
Mario Novačić | 5. | 4. | Darko Rakić |
Programiranje Logo, 6. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Leon Kos | 6. | 1. | Goranka Priljeva |
Programiranje Logo, 7. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 7. | 1. | Darko Rakić |
Na državno natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.
Programiranje Basic/C/C++/Pascal, 7. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 7. | 1. | Darko Rakić |
Na državno natjecanje pozvan je Vilim Lendvaj.
Programiranje Basic/C/C++/Pascal, 5. razred:
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Belta | 5. | 3. | Goranka Priljeva |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Kutina, 15.02.2013.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Filip Beleta | 5. | 4. | Zvjezdana Martinec |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Leon Kos | 6. | 1. | Maja Loina |
Ivan Filipović | 6. | 5. | Maja Loina |
Mihana Hasak | 6. | 11. | Maja Loina |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 7. | 2. | Maja Loina |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Dario Galunić | 8. | 4. | Josipa Blažević |
Nikolina Radman | 8. | 8. | Josipa Blažević |
ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2011./2012.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
Sisak, 15. ožujka 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lucija Smetko | 8. r | 6. | Sunčica Jakopović |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 1. | Sunčica Jakopović |
Nikolina Radman | 7. r | 5. | Sunčica Jakopović |
Dario Galunić | 7. r | 11. | Sunčica Jakopović |
Na državno natjecanje pozvana je Ema Kristina Krnjajić.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Kutina, 13. ožujka 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matej Đudarić | 4. r | 4. | Mladen Bago |
Dario Šaka | 4. r | 9. | Krunoslava Radauš |
Učenik | Razred | Mjesto | Mantor |
Leon Kos | 5. r | 2. | Maja Loina |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Matea Novačić | 6. r | 5. | Maja Loina |
Antonija Jurišić | 6. r | 6. | Zvjezdana Martinec |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 2. | Josipa Blažević |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
Popovača, 7. ožujka 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 1. | Manuela Kujundžić |
Matija Kezele | 7. r | 5. | Manuela Kujundžić |
Ivan Đođo | 7. r | 7. | Manuela Kujundžić |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Marijeta Štrk | 8. r | 1. | Manuela Kujundžić |
Alisa Zobel | 8. r | 4. | Manuela Kujundžić |
Jure Jelić | 8. r | 5. | Manuela Kujundžić |
Sara Zobel | 8. r | 6. | Manuela Kujundžić |
Na državno natjecanje pozvane su Ema Kristina Krnjajić i Marijeta Štrk.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
Glina, 6. ožujka 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Vilim Lendvaj | 6. r | 1. | Bosiljka Krešo |
Ivan Hlupić | 6. r | 5. | Bosiljka Krešo |
Lora Balog | 5. r | 4. | Bosiljka Krešo |
Igor Kosić | 5. r | 5. | Bosiljka Krešo |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA
Sisak, 2. ožujka 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Ema Kristina Krnjajić | 7. r | 2. | Martina Ivić |
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Lucija Smetko | 8. r | 4. | Martina Ivić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE
Kutina, 29. veljače 2012.
Učenik | Razred |
Mjesto | Mentor |
Pavao Pavić | 8. r | 1. | Ivana Klišanin |
Na državno natjecanje pozvan je Pavao Pavić.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Gvozd, 28. veljače 2012.
Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Alisa Zobel | 8. r | 1. | Snježana Pavić |
Sara Zobel | 8. r | 4. | Snježana Pavić |
Antonio Sambolek | 8. r | 11. | Silvija Gostić |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA
Sisak, 24.veljače 2012.
Grane natjecanja | Razred |
Učenik |
Mjesto | Mentor |
Promet | 5. r | Igor Kosić | 6. | Goranka Priljeva |
Graditeljstvo | 6. r | Matea Novačić | 12. | Miroslav Sekereš |
Obrada materijala | 7. r | Matea Žagar | 2. | Miroslav Sekereš |
Strojarske konstrukcije | 7. r | Nikoina Radman | 2. | Miroslav Sekereš |
Elektrotehnika | 8. r | Mateo Roc | 1. | Miroslav Sekereš |
Elektronika | 8. r | Filip Kovačević | 6. | Miroslav Sekereš |
Rad po slodnom izboru | 7. r | Matija Škrnjug | 4. | Miroslav Sekereš |
Fogogrupa | 5. r | Kristijan Jalšić | 3. | Miroslav Sekereš |
Kategorija klubova:
RIK – Robotičko informatički klub Popovača
Grane natjecanja | Razred | Učenik | Mjesto | Mentor |
Robotika | 6. r | Vilim Lendvaj | 1. | Lendvaj Vlado |
Projektiranje robota | 7. r | Ema Kristina Krnjajić | 1. | Sedak Robert |
NA DRŽAVNO NATJECANJE SU SE PLASIRALI:
Grana natjecanja | Razred | Učenik | Mentor |
Elektrotehnika | 8. r | Mateo Roc |
Miroslav Sekereš |
Robotika | 6. r | Lendvaj Vilim | Lendvaj Vlado |
Projektiranje robota | 7. r | Ema Kristina Krnjajić |
Sedak Robert |
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
Sisak, 22. veljače 2012.
Kategorija | Učenik | Razred | Mjesto | Mentor |
Programiranje Logo 5 razred | Dorijan Lendvaj | 2. r | 1. | Darko Rakić |
Programiranje Logo 5 razred | Tamara Kos | 3. r | 2. | Darko Rakić |
Programiranje Logo 6 razred | Vilim Lendvaj | 6. r | 1. | Darko Rakić |
Programiranje Basic/C/C++/Pascal 6 razred | Vilim Lendvaj | 6. r | 1. | Darko Rakić |
Programiranje Logo 8 razred | Antonio Sambolek | 8. r | 1. | Goranka Priljeva |
Na državno natjecanje pozvani su Vilim Lendvaj i Dorijan Lendvaj.
BISKUPIJSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA
Sisak, 21. veljače 2012.
Učenici | Razred | Mjesto | Mentor |
Matea Šarčević |
Marija Bošnjak
Karla Babić
Karla Prebeg
8. r
8. r
8. r
7. r
9.Danijel Markešić